Застосування штучного каменю

Штучний камінь-справді одна з найцікавіших новинок. Унікальну структуру дозволяє створювати нинішнє виробництво, яке так само міцне як і камінь і знайшло широке застосування в багатьох сферах.

Відсутність мікропор – ось унікальна відмінність штучного каменю. Завдяки цій відмінності штучний камінь як нічого не вбирає з навколишнього середовища, так нічого туди не виділяє. Можна сказати, що штучний камінь інертний.

Штучний камінь – воістину одна з найцікавіших новинок. Унікальну структуру дозволяє створювати нинішнє виробництво, яке так само міцне як і камінь і знайшло широке застосування в багатьох сферах.

  Відсутність мікропор-ось унікальна відмінність штучного каменю. Завдяки цій відмінності штучний камінь як нічого не вбирає з навколишнього середовища, так нічого туди не виділяє. Можна сказати, що штучний камінь інертний. Легко миється засобами для чищення і має високу стійкість до бактерій і грибків. Завдяки відсутності мікропор у структурі штучний камінь було обрано до використання у медустановах, пунктах громадського харчування. У таких сферах як побутова відсутність мікропор привернула увагу виробників для таких виробів як раковини, миття, ванни.

Друга відмінність штучного каменю-при нагріванні до певної температури мати пластичність на першому етапі обробки. Цією відмінністю скористалися дизайнери для втілення своїх найсміливіших ідей. Підвіконня, стільниці, мийки, барні стійки – і це неповний перелік виробів, які можна отримати використовуючи цю властивість. Також вироби виходять повністю безшовними. Податливий, слухняний матеріал, якому можна надати будь-яку форму, чи це не мрія будь-якого дизайнера?

Використовуючи останні досягнення виробництва штучного каменю сучасні дизайнери втілюють у реальність як дорогі проекти, а й малобюджетні, прості у виконанні.

  Незалежно від вибору дизайну інтер'єру від класичного до новаторського, натуральні матеріали мають низку серйозних недоліків. Наприклад дерево любить вбирати вологу, натуральний камінь занадто важкий (навіть невелика гранітна стільниця може мати вагу до кількох сотень кілограмів), пластик виглядає дешево і несолидно.

Інша річ штучний камінь. Ціни на нього значно менші ніж на натуральний аналог. Колірна гама налічує понад 100 кольорів та відтінків. Технологія виробництва штучного каменю дозволяє створювати текстури максимально схожі на натуральні.

Різноманітність кольорів та відтінків, невисока ціна, стійкість штучного каменю дозволяють його використовувати для таких виробів як:

– підвіконня та зі штучного каменю;

– Стільниці зі штучного каменю;

– обробні столи зі штучного каменю;

– барні стійки зі штучного каменю;

– кухонні мийки та ванні;

-інші функціональні вироби для різного застосування;

Як доглядати за штучним акриловим каменем