Стільниці із штучного кварцу

Стільниці з кварцового каменю дуже міцні та володіють не тільки приємним зовнішнім виглядом, але ще і високими експлуатаційними характеристиками, що робить їх частим вибором для дизайнерів і господарів різних приміщень.

Традиційними для стільниць матеріалами є мармур і граніт (натуральний камінь). Однак, у таких матеріалів є і свої недоліки, які вказують на те, що краще використовувати для виготовлення стільниць кварцовий камінь. По-перше, в будь-якому, навіть самому якісному, камені можуть бути невеликі внутрішні тріщини. По-друге, коли мова йде про натуральний камінь, передбачити візерунок практично неможливо, а це вже своєю чергою приносить купу проблем дизайнерам, адже з таким «непередбачуваним» орнаментів як у натурального каменю досить складно працювати. І по-третє, існують певні обмеження при виборі текстури матеріалу і його забарвлення.

Всі ці проблеми самі собою вирішуються, коли ми вибираємо як матеріал для стільниць кварцовий камінь або агломерат.

Стільниці з кварцу

Стільниці з кварцу – це прекрасний варіант для будь-якої кухні, адже головна їхня перевага це довговічність. Стільниці з кварцового каменю можуть прослужити Вам стільки ж, або навіть більше, ніж стільниці з граніту, не вимагаючи при цьому жодних супер складних дій з прибирання. Вони вкрай невибагливі в плані чистки – досить просто протерти поверхню вологою ганчіркою, адже кварц не містить мікропор і мікротріщин, в які може забитися бруд.

Стільниці з агломерату

Стільниці з кварцового агломерату відрізняє також неперевершена гігієнічність. Адже завдяки  рівній і гладкій структурі, бактеріям і мікробам просто не залишається місця. Досить тільки один раз провести за такою стільниці вологою губкою або ганчіркою і вона знову ідеально чиста!

Стільниці з агломерату приємні на вигляд, адже цей матеріал володіє бездоганними естетичними властивостями. До того ж величезна кількість відтінків агломерату і його красива фактура дозволяють вирішити інтер’єрні завдання будь-якої складності.

Стільниця з каменю на замовлення

У нас Ви можете придбати будь-які стільниці під замовлення за ціною, яка приємно Вас здивує. Завдяки точному виміру стільниці на замовлення ідеально вписуються в приміщення і не вимагають додаткової підгонки.

Стільниці з кварцового каменю
Купівля виробів із кварцового каменю