Інші вироби

Елементи декору

Інші вироби

Ми з великою повагою та увагою ставимося до думки наших клієнтів!
Залишіть відгук, якщо Ви є нашим Замовником або Партнером.

Додати відгук

Ваша оцінка*

Вам потрібен якісний і красивий виріб?! Оформіть заявку – ми реалізуємо Вашу мрію у найкоротші терміни.

Компанія DND Group понад десять років виробляє вироби зі штучного каменю, використовуючи передові технології та сучасне обладнання. Це дозволяє випускати продукцію високої якості та втілювати в реальність за максимально короткий період ексклюзивні дизайнерські задуми. Елементи декору зі штучного каменю представлені в спеціальному розділі нашого сайту, де ви можете вибрати їх відповідно до своїх смаків та уподобань.

Акрилові стінові панелі

Цей вид виробів користується величезним купівельним попитом, через те, що вони відрізняються рядом переваг:

Кварцові стінові панелі

Стінові панелі зі штучного кварцу мають високу міцність. Вони невибагливі в догляді, тому широко популярні при проведенні внутрішніх оздоблювальних робіт. Багатий вибір текстур і забарвлень даного матеріалу дозволяє чудово поєднувати його з дерев’яними, металевими та скляними предметами. Кварцовими панелями часто облицьовують стіни, розташовані поруч з робочою поверхнею або плитою. Завдяки такому рішенню забезпечується їх захист від бризок і різних забруднень, видалити які дуже легко змоченою в мильному розчині губкою.

Панелями з кварцового агломерату також можна облицювати стіни у ванних приміщеннях і туалетах, підібравши найбільш відповідне до інтер’єру забарвлення. Завдяки високій вологостійкості на них відсутній грибок та пліснява, і вони довгий час служать своїм власникам. Даний матеріал застосовується при створенні настінних панно, красиво доповнюючи житлові кімнати.

Плінтуси з каменю

Кам’яні плінтуси використовуються для обрамлення на сходах, закриття стику між стіною і підлогою, встановлюються між облицюванням стіни та стільницею, забезпечуючи композиції бездоганний естетичний вид. Плінтуси, виконані зі штучного каменю, відрізняються міцністю, довговічністю, високою водостійкістю, можливістю виготовлення різних конфігурацій, різноманітною гамою кольорів. Вони гармонійно вписуються в інтер’єр віталень, спалень, терас, кабінетів та інших приміщень.