Keralini

Кераміка спеціально створена для стільниць

Широкоформатні керамічні плити Keralini виробляють на сучасних італійських заводах. Завдяки впровадженню новаторських технологій, усі плити мають ідеально рівну поверхню, а лінії подвійного пресування з новітніми моделями пресів забезпечують їм найвищу якість.

Пильна увага до дотримання технологічних вимог, контроль якості на кожному етапі – у цьому складові успіху й отримання бездоганного результату у виробництві керамічних плит. Використання виключно натуральних компонентів у складі керамічних плит Keralini гарантує їм найвищу екологічну безпечність.

Завдяки своїм властивостям і великому розміру керамічні плити Keralini – абсолютно універсальний матеріал. Його широко застосовують для виготовлення кухонних стільниць, внутрішнього облицювання кімнат: стін, підлог, внутрішніх перегородок, підвіконь, сходів, а також для зовнішнього облицювання фасадів будівель. Високі експлуатаційні характеристики дозволяють застосовувати плити у будь-яких кліматичних умовах.

Плити Keralini виготовляють у двох розмірах:

  • 3200х1600х6 мм – для облицювання стін,
  • 3240х1630х12 мм – для виготовлення стільниць.

Разом з бездоганною гігієнічністю, кераміка найкраще за усі інші матеріали протистоїть забрудненню і подряпинам. Керамічна стільниця — це надійний союзник у приготуванні їжі.

Керамічні плити Keralini — найкращий матеріал для облицювання стін та підлог у ванних кімнатах жилих приміщень, а також для створення авторського дизайну ресторанів, готелів, розважальних центрів та інших комерційних об’єктів. Використання тонких керамічних плит для меблевих фасадів — сучасний світовий тренд.

Матеріал сертифіковано незалежними міжнародними організаціями. Гарантія від виробника — 10 років.