Інші вироби

Барні стійки зі штучного каменю

Інші вироби

Відгуки про наші вироби

Переїхали в новий будинок, тепер у нас велика кухня і є де розвернутися. На сімейній раді було прийнято рішення придбати барну стійку, замовляли у вас. Тепер стоїть біля нас ця акрилова красуня – радує всіх домашніх і гостей.

РейтингОцінка 5 / 5
1/1

Ми з великою повагою та увагою ставимося до думки наших клієнтів!
Залишіть відгук, якщо Ви є нашим Замовником або Партнером.

Додати відгук

Ваша оцінка*

Вам потрібен якісний і красивий виріб?! Оформіть заявку – ми реалізуємо Вашу мрію у найкоротші терміни.

Барні стійки зі штучного каменю: стильне оформлення інтер’єру кухні, кафе, ресторану

Барні стійки зі штучного каменю реалізовані в інтер’єрному оформленні не тільки закладів громадського харчування, а й домашньої кухні. Поширений дизайнерський елемент «знайшов» себе в форматі просторих і малометражних локацій, де на рахунку кожен квадратний сантиметр.

Раціональна організація простору дозволяє звільнити приміщення від захаращень, не функціональних предметів. Барна стійка на міцній основі з вбудованими полицями, нішами та іншими елементами – унікальний меблевий винахід, що поєднує і стіл, і тумбу.

Щоб зрозуміти, що таке барна стійка з каменю, досить вирушити на екскурсію в бар або ресторан. Робоча зона бармена обрамлена вітриною з тилу і вузьким піднесенням з масивної стільниці з боку фасаду. Стійка в комплекті зі спеціальними високими стільцями відокремлює локацію бармена від розташування відвідувачів. У філософії бару стійка – не просто меблевий атрибут, це індикатор стилю, духу закладу, в якому хочеться посидіти та відпочити під чашечку кави або коктейль.

З огляду на інтенсивність експлуатації барної стійки, штучний камінь – гарантія довговічності та надійності атрибута. При масі естетичних чеснот, агломерат (керамограніт, кварцовий камінь, акрил) в рази міцніший навіть самого твердого дерева, тому більшість раціональних користувачів вибирають вироби з композиту.

Барні стійки з каменю: естетика і довговічність

Практична, функціональна, стильна барна стійка з каменю зустрічається не тільки в місцях вечірнього дозвілля. Сучасна кухня не обійшлася без барної стійки, часто замінює стіл або служить його логічним завершенням.

Барні стійки зі штучного каменю в багатому колірному виконанні встановлюють як самостійні атрибути або елементи, що примикають до підвіконня, стільниці, мийки. Агломерат, позбавлений мікропор, має стійкість до:

Композит на основі крихти натурального каменю і полімерів часто використовують для виготовлення всього кухонного інтер’єру. Втілення найсміливіших дизайнерських фантазій не виллється замовнику в кругленьку суму, оскільки розцінки на штучний камінь в рази дешевше вартості мармуру або граніту.

Фізичні властивості агломерату дозволяють «творити» з ним буквально чудеса. Стійка або барна стільниця зі штучного каменю у вигляді складної геометричної фігури, плями, квітки, хмари привнесе в приміщення штрих нетривіальністі. Для посилення художньої безпосередності, часто використовують кольорові вставки з того ж кварцового або акрилового композиту, елегантні кромки, бортики, ніжки, підставки,елементи що примикають (фартухи) і т.д. Різноманітність форм – безмежна. Будьте оригінальні в оформленні навіть самої маленької кухні – замовляйте міні стійки «під ключ» і відвідуйте домашній кухонний бар щодня!

Недорогі барні стійки зі штучного каменю з установкою та гарантією в Києві

Замовити барну стійку зі штучного каменю за ціною виробника вигідно на сайті dndgroup.com.ua. Компанія, що займається виготовленням і установкою виробів з акрилового каменю, кварциту і керамограніту відома в Києві своїм професіоналізмом.

Високий рівень сервісу і низька ціна – відмінне поєднання! Оригінальна барна стійка зі штучного каменю, купити яку реально без посередників, буде виконана в найкоротші терміни на спеціальному інноваційному обладнанні.

Почніть втілення власних творчих фантазій зі дзвінка менеджеру DND Group. Досвідчений фахівець розповість про переваги кожного підвиду штучного каменю, а також допоможе підібрати макет барної стійки, підвіконня, стільниці, мийки та т.д. за параметрами необхідної площі.

Встановити барні стійки з каменю – не проблема: цим також займаються професіонали ДНД Груп.