GRANDEX

GRANDEX – непористий матеріал. За рахунок цього досягається ідеальна гладкість та гігієнічність поверхні. Відсутність пор надає виробу магічної невразливості. На акрилових поверхнях не живе грибок та інші шкідливі мікроорганізми, тому вироби з акрилового каменю часто купують, якщо в сім’ї є маленькі діти. Вони часто так і норовлять з’їсти щось зі стільниці, але GRANDEX захищає їх від шкідливого впливу мікробів.

Вироби з GRANDEX стійкі до вологи, плісняви і кухонних забруднень. Якщо випадково пролити на виріб вино або лимонний сік, то вони не залишать плям на поверхні.

За виробом з акрилового каменю GRANDEX просто доглядати. Досить кількох рухів м’якої серветки з мікрофібри і звичайного миючого засобу, щоб поверхня стала чистою.

До складу каменю входять виключно екологічно безпечні компоненти і пігменти природного походження. На відміну від натурального каменю, акрил на 100% екологічний: у нього немає радіаційного фону, він повністю безпечний як для будинку, так і для навколишнього середовища.

Поверхні з акрилового каменю – це палітра трендових кольорів на будь-який смак. Ваш світ стає яскравішим. Забудьте про сірі будні. Додайте магію кольору в кожен неповторний день. Більше кольорів – більше унікальних можливостей. Особливо з технологією безшовності, яка дозволяє з кількох листів каменю виробляти завжди цілісний і монолітний виріб.

Обирайте колекцію і колір, які вам подобаються і телефонуйте нашим представникам. Ми передзвонимо і разом обговоримо, як магія GRANDEX допоможе втілити вашу мрію про ідеальну кухню або ванну кімнату.