Інші вироби

Душові піддони з каменю

Інші вироби

Відгуки про наші вироби

Доброго вам дня. Пару днів назад привезли ваші фахівці замовлений мною піддон з Ханекса. Ідеально встав на своє посадочне місце. Зручно, красиво і ногам не холодно. Так, акрил – він такий.

РейтингОцінка 5 / 5

Доброго дня, хочу подякувати компанії за добре виконану роботу – замовлений піддон з Коріан був виготовлений і доставлений як і обмовлялося. Стиків не видно, шліфування ідеальне, розміри точні.

РейтингОцінка 5 / 5

Дуже сподобався сервіс і оперативність виконання замовлення. Замовлявся піддон, а також послугу монтажу. Колір відмінний, виготовлення на високому рівні – нічого не тріщить, не скріпить при навантаженнях.

РейтингОцінка 5 / 5
1/3

Ми з великою повагою та увагою ставимося до думки наших клієнтів!
Залишіть відгук, якщо Ви є нашим Замовником або Партнером.

Додати відгук

Ваша оцінка*

Вам потрібен якісний і красивий виріб?! Оформіть заявку – ми реалізуємо Вашу мрію у найкоротші терміни.

Душовий піддон, виконаний зі штучного кам’яного матеріалу, є невід’ємним елементом розкішного інтер’єру ванної кімнати для цінителів досконалості. Дійсно, штучний камінь дає необмежені можливості для втілення найсміливіших дизайнерських задумів, а функціональні можливості та характеристики матеріалу мають незаперечні переваги в порівнянні з іншими матеріалами.

Переваги

Формування ціни

Ціна на душовий піддон зі штучного каменю залежить від декількох факторів:

Компанія «ДНД Груп» має успішний багаторічний досвід виробництва всіляких виробів зі штучних матеріалів, в тому числі душових піддонів. Зв’яжіться з нами, наші менеджери нададуть вичерпну інформацію на всі питання.