Штучний акриловий камінь у деталях

Штучний (акриловий) камінь – композитний матеріал, що складається з мінерального наповнювача, акрилової смоли та пігменту.

Штучний камінь – це цілісний непористий матеріал, пофарбований на всю глибину, що дозволяє робити будь-яку обробку. Деталі виробу з'єднуються спеціальним клеєм, що відповідає кольору каменю, після шліфування таке з'єднання практично невидиме, і створюється враження, що весь виріб виготовлений із цільного шматка. Штучний (акриловий) камінь – композитний матеріал, що складається з мінерального наповнювача, акрилової смоли та пігменту. Штучний камінь – це цілісний непористий матеріал, пофарбований на всю глибину, що дозволяє робити будь-яку обробку. Деталі виробу з'єднуються спеціальним клеєм, що відповідає кольору каменю, після шліфування таке з'єднання практично невидиме, і створюється враження, що весь виріб виготовлений із цільного шматка. При нагріванні штучному каменю можна надати практично будь-яку, часом найхимернішу форму. Все це дозволяє виготовляти зі штучного каменю вироби, які неможливо виготовити з інших матеріалів. Вишукана краса, широка кольорова гама (більше 100 кольорів), міцність та довговічність дозволяють штучному каменю бути ідеальним матеріалом для створення абсолютно різних за стилем та функціональністю інтер'єрів. Мабуть, жоден із природних чи штучних матеріалів не поєднує в собі таку кількість переваг одночасно:

  • екологічно чистий;
  • досить стійкий до подряпин, ударів та інших механічних впливів;
  • відсутність видимих клейових швів;
  • володіючи непористою структурою нічого не вбирає та не виділяє;
  • непроникний для грибкових чи бактеріальних утворень;
  • хімічно інертний;
  • легко очищається звичайною мильною водою навіть у разі сильного забруднення;
  • приймає температуру довкілля.

Вироби зі штучного каменю ексклюзивні, тому що виготовляються вручну, що робить речі справді унікальними та неповторними.

Розгорнутий аналіз властивостей наведено у таблиці порівняння матеріалів.

Дерево Мармур Кераміка Штучний камінь
Вогнетривкість + + +
Стійкість до забруднення + + +
Стійкість до хімікатів + +
Удароміцність +
Колір + +
Довговічність + +
Стикування швів +
Обробка + +
Встановлення + +
Догляд + +

Також дивіться порівняння кварцового та акрилового каменю від наших колег .

Особливості стільниць зі штучного каменю
Як звикнути до акрилового каменю?