Догляд за акриловим каменем

При дотриманні основних правил догляду стільниця зі штучного каменю прослужить вам дуже довго і весь цей час радуватиме око первозданною красою. Ці правила прості і потребують спеціальних навичок. При дотриманні основних правил догляду стільниця зі штучного каменю прослужить вам дуже довго і весь цей час буде радувати око первозданною красою. Ці правила прості і потребують спеціальних навичок. Стільниця зі штучного каменю досить стійка до високих температур, проте не варто систематично ставити на неї каструлі та сковорідки, зняті прямо з плити. Використовуйте підставки під гаряче. Також небажано різати продукти прямо на стільниці. Стільниці зі штучного каменю дуже міцні, але якщо занадто старатися, то подряпини в результаті такої готування все ж таки можуть з'явитися. Для щоденного догляду за стільницею використовуйте вологу м'яку губку або рушник. Плями води легко видаляться сухим рушником. Свіжі плями від чаю, кави, вина тощо змиваються простим мильним розчином.

Для видалення стійких або застарілих плям на матовій або напівматовій поверхні стільниці можна використовувати як сухі, так і гелеві засоби для чищення. Нанесіть засіб на пляму, а потім видаліть мокрою губкою і протріть рушником. Якщо поверхня стільниці глянсова, можна користуватися полірувальними сумішами.

При сильних механічних пошкодженнях, скелях, глибоких подряпинах зневірятися не треба. Штучний камінь легко піддається ремонту і повернути вашій стільниці колишню красу неважко. Зверніться до наших фахівців. Сколи на стільниці зі штучного каменю видаляються просто. Шматок стільниці, що відколовся, завжди можна приклеїти назад спеціальним акриловим клеєм. Швів від склеювання видно не буде, тому що клей заповнює порожнечі. Причому міцність шва та навколошовної зони не менша, ніж міцність основного матеріалу. Подряпини на стільниці видаляються шляхом простого затирання наждачним папером і подальшим поліруванням спеціальною машинкою. Деякі кольори штучного каменю не рекомендується піддавати надмірному сонячному впливу. Тому при виборі кольору для стільниці, що знаходиться поруч із вікном, бажано проконсультуватися з нашими фахівцями. При правильному і нескладному догляді стільниця зі штучного каменю багато років приноситиме Вам радість своєю неповторною красою та ідеальним станом.

Суперповерхня HanStone
Як знайти свій стиль