Все про компанію DND Group

Все про компанію DND Group

Компанія «ДНД Груп» спеціалізується на виготовленні стільниць, підвіконь, барних стійок зі штучного і кварцового каменю, а також ексклюзивних корпусних меблів. Наші переваги:

Величезний досвід

Працюючи на ринку понад 10 років ми набули цінний досвід, який ми успішно використовуємо в нашій справі.

Якість перевірена часом

Сучасна організація виробничих процесів, новітнє обладнання та технології дозволяють домогтися високої якості виробів і найкоротших термінів виготовлення.

фабрика качественных изделий из искусственного камня ДНД ГРУПП
Все о компании ДНД ГРУПП

Робота з клієнтом

Ми поважаємо наших клієнтів, надаючи якісне обслуговування і втілюючи в життя будь-які задуми та ідеї.

Сучасне обладнання

У виробництві своїх виробів ми використовуємо не тільки якісні матеріали, а також сучасне німецьке обладнання, яке дозволяє створити виріб будь-якої форми та складності в найкоротші терміни.

Відгуки про компанію DND Group

Рейтинг ДНД ГРУПП - 5

Рейтинг - 5/5. Відгуки - 10


Ресепшн стійка з акрилу ідеальний варіант для офісу. Виглядає акуратно, підібрали відтінок і дизайн який підходить під корпоративний стиль, не дряпається і не залишаються плями. Спасибі команді ДНД за якісну роботу і демократичну ціну.

Міняли меблі в кухні та постало питання нової стільниці, дуже довго не міг визначитися з матеріалом, хотів натуральний камінь. Але начитавшись про його недоліки і прикинувши вартість вирішив брати акрил. Зняли виміри в понеділок, а до кінця тижня стільниця красувалася у мене на кухні. З ДНД поняття "швидко і якісно" стало реальністю.

У грудні встановили стільницю з кварцу. Не можу натішитися, адже на ній працювати з тістом і мастикою одне задоволення. У догляді не вибаглива, нічого не пристає, можна ставити гаряче, ну і виглядає шикарно.

Завжди мріяла про барну стійку в кухні, ось під ремонт вирішила здійснити це бажання. Замовила з кварцу, так як цей матеріал дуже міцний і гігієнічний. Результатом дуже задоволена. Велике дякую

Потрібно було для кафе замінити 2 стільниці, замовив в ДНД. Хлопці спрацювали оперативно, зняли заміри і буквально на наступному тижні стільниці вже були встановлені. Потрібно віддати належне хлопцям які здійснювали монтаж, дуже акуратно і швидко, не порушуючи робочий процес на кухні.

Навіть не очікувала, що мою ванну кімнату так змінить акрилова мийка: маленька, акуратненька, білосніжна, в комплекті з стільницею з такого ж матеріалу просто чудо. Ціна досить демократична, тепер хочу ще і в кухню таку красу.

Моє шанування майстрам цієї фірми з золотими руками! Причепитися просто не до чого, барна стійка з акрилу виготовлена без будь-яких недоліків і дефектів. + В тандемі зі світодіоідним RGB підсвічуванням це для моєї кухні просто краще рішення

У процесі ремонту кухні зупинився на варіанті стільниці з акрилу. Купа плюсів при мінімумі недоліків. Родичі порадили цю фірму, тут же і замовив. В цілому, якістю готового виробу повністю задоволений.

Якщо замовляти мийку, то бажано разом із стільницею с того самого матеріалу. То дуже класно виглядає, принаймні в ДНД це зробили для мене на відмінно. Жаль, не можу прикріпити до коментаря фото.

Прекрасний сервіс і післягарантійне обслуговування. Замовляв кухонну стільницю і собі і батькам, потім собі ще в ванну. Враження тільки позитивні.

1/10