Інші вироби

Душові піддони з кварцу

Інші вироби

Відгуки про наші вироби

Кварц дуже хороший для душового піддону. Дуже міцний, а найголовніше, не відрізнити від натурального каменю. Добре, що вийшло зупинитися саме на цьому матеріалі. У товариша акриловий піддон вже не такий гарний, а мій – як новий. Не знаю, може це тому що деякі фірми підсовують неякісний матеріал. Але в моєму випадку повний порядок завдяки цій фірмі, я тут і замовляв.

РейтингОцінка 5 / 5

Тут мої капризи врахували повністю – нестандартний розмір з красивим фігурним зливом. Зробили як годиться! Були у мене побоювання, що буде слизько під час прийому душу. Не обманули – справді не слизько.

РейтингОцінка 5 / 5
1/2

Ми з великою повагою та увагою ставимося до думки наших клієнтів!
Залишіть відгук, якщо Ви є нашим Замовником або Партнером.

Додати відгук

Ваша оцінка*

Вам потрібен якісний і красивий виріб?! Оформіть заявку – ми реалізуємо Вашу мрію у найкоротші терміни.

Піддони для душу, вироблені зі штучного каменю, мають неповторний зовнішній вигляд і більш привабливі характеристики, якщо порівнювати з натуральним каменем. При цьому слід розрізняти такі штучні матеріали як акриловий камінь і кварцовий камінь, тому, що при зовнішній схожості по суті це абсолютно різні матеріали зі своїми перевагами та недоліками. Якщо акрил швидше імітує кам’яний матеріал, то штучний кварц – більш ніж на 95% складається з кварцового мінералу, пов’язаного полімерним наповнювачем.

Особливості кварцового каменю:

Чому саме ми?

Виробляти душові піддони з кварцу на замовлення ми вміємо так само добре, як і інші численні вироби зі штучного каменю. Професійне обладнання та команда досвідчених фахівців дозволяють виготовляти піддони для душу будь-якої складності. Якісно і в короткі терміни виконаємо точні виміри, виготовимо і здійснимо монтаж готової конструкції. Тисячі задоволених клієнтів – заслужений результат багаторічної роботи компанії ДНД Груп.

На всі Ваші запитання з задоволенням дадуть відповіді наші менеджери. Для отримання консультації, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок на нашому сайті.