Купівля виробів із кварцового каменю

Хоч би чим був хороший кварцовий камінь, але як то кажуть, не без ложки дьогтю. Так, звичайно, кварцовий камінь дуже довговічний, через властивості матеріалу вода не проникає в глиб поверхні. Майже ідеально зносостійкий, подряпини, бруд як говориться – по боку!

Не забудемо нагадати про приголомшливу колірну гамму кварцових стільниць.

Ну тепер про дьоготь. Ціна.

Вироби з кварцового каменю досить дорогі, наприклад на кварц, який використовується в інженерії ви можете легко витратити 150 євро за квадратний метр. Так дорого тому що процес виробництва штучного кварцового каменю досить довгий, ресурсомісткий, енергозатратний і дорогий. Звідти й ціна.

Також ціна зазвичай зростає стосовно вже готового виробу. Відбувається це тому що кварцовий агломерат досить твердий і надати йому потрібну форму досить важко. Підсумкова вартість готової стільниці виходить приблизно 300 євро за квадратний метр.

Ремонт.

Кварцовий камінь довговічний, але це не означає що він вічний. Навіть при самому дбайливому зверненні з’являються відколи й подряпини. Ремонт обійдеться вам в “копієчку”. Тому що кварц дуже твердий матеріал і важко піддається поліруванню. Навіть не всі сертифіковані майстри беруться полірувати таку поверхню.

Стільниці із штучного кварцу
Догляд за стільницею з кварцу