Як прийняти роботу з акрилового каменю

Як зробити, щоб при прийнятті роботи виробів з акрилового каменю у вас не виникало питань.

1. Відповідність розмірів виробів заданим габаритам.

Виріб з акрилового каменю завжди виготовляється чітко в розмір, тільки з допусками на температурні деформації. Підгін, доробка не допускаються на місці установки, або допускаються, але мінімальні та що легко можна усунути. Тому спочатку розміри складних за формою виробів знімаються спеціальним обладнанням (яке є в нашій компанії) або виготовляється повнорозмірний шаблон.

2. Зовнішній вигляд.

Шліфування повинно бути рівномірним, без плям, видимих ​​переходів, подряпин і рисок від абразивного матеріалу. Стики окремих частин, країв, плавних переходів не повинні бути видні, крім випадків, коли через особливості кольору і структури акрилового каменю шви можуть проявитися. Але даний момент повинен бути відразу обговорений виробником.

Всі доступні кути та краї повинні бути заокруглені (навіть якщо радіус не обговорювався, з метою уникнення травмування використовують мінімальний).

3. Міцність.

Всі стики повинні бути обов’язково посилені додатково наклеєним каменем.

4. Встановлення.

Перед установкою стільниць кухонні меблі повинні бути обов’язково виставлені, вирівняні, скручені силами виробника меблів згідно з проєктом.

Які параметри у якісного виробу? Частина 6
Як формується ціна акрилового каменю