Як формується ціна акрилового каменю

Треба визнати, що сам акриловий камінь та вироби з нього не є загальнодоступними, і дозволити собі таке задоволення можуть люди з достатком вище середнього. Наша компанія поставила для себе мету – виправити даний факт.

Але все-таки розглянемо, з чого складається вартість виробу. По-перше, це вартість матеріалу, яка залежить від бренду, від країни виробника, від кольору і структури самого акрилового каменю. По-друге, від необхідної кількості листів для виготовлення виробу. По-третє, від складності виробу і його монтажу.

Часто серед охочих встановити на свою кухню стільницю з листового акрилового каменю зустрічається міркування такого плану: моя кухня невелика, значить, матеріалу буде потрібно трохи, відповідно і вартість буде невисокою. Такі міркування не зовсім коректні, навіть при відносно невеликих габаритах кухні треба враховувати наступні моменти: непрямі стіни та кути, наявність коробів з трубами водопостачання, каналізації, газопостачання, можливість занести виріб цілком або частинами. Так, ці фактори не впливають на витрату матеріалу, але збільшують трудомісткість при виготовленні вироби, що веде до зміни вартості в більшу сторону.

Як прийняти роботу з акрилового каменю
Штучні камені: їх властивості і застосування