Інші вироби

Сходи і сходинки зі штучного каменю

Інші вироби

Ми з великою повагою та увагою ставимося до думки наших клієнтів!
Залишіть відгук, якщо Ви є нашим Замовником або Партнером.

Додати відгук

Ваша оцінка*

Вам потрібен якісний і красивий виріб?! Оформіть заявку – ми реалізуємо Вашу мрію у найкоротші терміни.

Сьогодні сходи зі штучного каменю популярні та актуальні як в невеликих багаторівневих квартирах, так і в величезних котеджах і особняках. Сходи з каменю виглядають презентабельно в будь-якому інтер’єрі. Завдяки поєднанню унікальних властивостей з доступною ціною, сходинки з каменю останнім часом користуються небувалим попитом і серед українців. Компанія «ДНД Груп» пропонує повний спектр послуг з виготовлення сходів зі штучного каменю будь-якої складності. Фотогалерею з нашими роботами ви можете знайти за адресою https://dndgroup.com.ua/. Ми гарантуємо високу якість і виготовлення в найкоротші терміни.

Сходи зі штучного каменю: переваги

Фахівці “DND Group” виготовляють сходи для будинку з акрилового та кварцового каменю. В першу чергу, ці матеріали відрізняються більш доступною вартістю, на відміну від натурального каменю, а крім того, їх перевагами є:

Сходи зі штучного каменю: особливості

Щоб вибрати матеріал для сходів, потрібно враховувати не тільки дизайн, але і ваші особисті вподобання. Наприклад, якщо ви любите ходити босоніж, тоді найкраще вибрати сходинки з акрилового каменю: такий матеріал підтримує температуру приміщення, тому ви будете почувати себе комфортно. Також акрил характеризується пластичністю: під впливом високих температур з нього можна виготовляти сходинки та інші елементи сходів різної форми.

Для встановлення сходів з каменю немає ніяких обмежень. Такі сходинки можна встановити:

Незалежно від місця установки, сходи з каменю будуть виглядати бездоганно і стильно. Якщо у вас виникли питання або сумніви, ви можете звернутися до фахівців “DND Group”, які із задоволенням допоможуть грамотно та правильно вибрати матеріал і дизайн сходів для будинку з урахуванням ваших уподобань та побажань.

Сходи для будинку: оригінальні рішення за вигідними цінами

У Києві представлено багато компаній, які займаються виготовленням сходів з каменю. Але серед них виділяється фірма “DND Group”, яка на сьогодні має успішний досвід роботи більш як 10 років і чия якість роботи перевірена часом.

Перевагами компанії «ДНД Груп» є:

Якщо ви хочете, щоб ваші сходи в будинку на другий поверх були оригінальними, презентабельними та довговічними – вибирайте сходинки зі штучного каменю. Створіть неповторну і затишну атмосферу, замовляйте сходи з акрилового або кварцового каменю у нас. Телефонуйте або скористайтеся послугою зворотного дзвінка.