Переваги кварцового каменю

Висока термостійкість

Кварцовий агломерат є стійким до впливу високих температур. Не змінює колір і не тріскається при короткочасному впливі високої температури та відкритого вогню.

Висока термостійкість

Кварцовий агломерат є стійким до впливу високих температур. Не змінює колір і не тріскається при короткочасному впливі високої температури та відкритого вогню.

Санітарно-гігієнічні властивості каменю

Кварцовий агломерат негідроскопічний, що перешкоджає появі бактерій, плісняви та грибка. Достатньо дотримуватись елементарних правил прибирання без застосування спеціальних засобів. Кварцовий камінь має відмінні водовідштовхувальні властивості, стійкий до появи плям в результаті контакту з такими речовинами, як вино, кров, олія, чай, кава, соки і т.д. На кварцових стільницях можна обробляти рибні продукти, часник, при цьому кварцова поверхня не вбиратиме запахи.

Рівномірна структура та колір

Завдяки кварцовим частинкам різного розміру поверхні кварцового агломерату виглядають натуральними – природний камінь надає їм природного, гарного вигляду і це невипадково, адже у складі цього каменю до 96% (!) натурального кварцу. Завдяки присутності у складі цього матеріалу пігментів і барвників, виробники змогли створити відтінки і кольори, що рідко зустрічаються або зовсім відсутні в природному камені, але при цьому дуже затребувані при використанні в обробці інтер'єрів.

Екологічність кварцового агломерату

Кварцовий камінь є екологічно чистим продуктом, що підтверджується сертифікатом виробника, який завжди можна вимагати надати у нас в офісі.

Висока твердість та міцність

Кварцові плити завдяки вмісту полімерних смол у своєму складі мають невелику еластичність. З цієї причини міцність кварцових плит на вигин у 4-5 разів перевищує аналогічний показник граніту, оскільки механічному пошкодженню плити від навантаження перешкоджатиме сила пружності, що виникає в плиті.
Твердість агломерату кварцового дорівнює твердості самого кварцу, тому вироби з цього матеріалу вкрай важко подряпати побутовими приладами (ножем, вилкою і т.д.). Часто залишився на поверхні кварцової стільниці слід від ножа є смугою, що складається з частинок металу, з якого складається ніж, що залишилися на кварцовій поверхні, оскільки кварц твердіший матеріал, ніж сталь.

Догляд за кварцовим агломератом

Завдяки високому ступеню полірування та щільності, догляд за кварцовими поверхнями надзвичайно простий. Для того, щоб виріб з кварцового каменю служив дуже довго і також чудово виглядав, як у день покупки, досить просто протирати його поверхню РН-нейтральними або неабразивними засобами для чищення, а потім промивати поверхню чистою водою. У разі утворення на поверхні сухих залишків їжі, лаку для нігтів, жувальної гумки, дитячого пластиліну тощо можна використовувати скребок для чищення склокерамічної поверхні варильної панелі.

Стійкість до кислотовмісних речовин

Кварцовий камінь не реагує з харчовими кислотами, тому Вам не доведеться побоюватися появи плям у результаті контакту з оцтом, соками, лимоном тощо. При догляді за поверхнями з кварцу можна використовувати будь-які засоби для чищення, і вони не пошкодять кварцову поверхню.

Властивості кварцового каменю LG-HIMACS
Чим відрізняються Corian від Montelli, Staron від Hi – Macs?