Як доглядати за штучним акриловим каменем

Один із суттєвих плюсів штучного каменю в тому, що матеріал невибагливий у догляді та відрізняється чудовою ремонтопридатністю. Достатньо дотримуватися нижчеописаних нескладних правил і ваш виріб з акрилового каменю завжди виглядатиме, як новий. Правила догляду дещо відрізняються між собою, залежно від типу поверхні.

Один із суттєвих плюсів штучного каменю в тому, що матеріал невибагливий у догляді та відрізняється чудовою ремонтопридатністю. Достатньо дотримуватися нижчеописаних нескладних правил і ваш виріб з акрилового каменю завжди виглядатиме, як новий. Правила догляду дещо відрізняються між собою, залежно від типу поверхні.

Матова поверхня

Очищення: Більшість плям на акриловій поверхні легко видаляються за допомогою звичайного мильного розчину. Якщо забруднення з розряду важковиводимих, то лякатися не варто – просто необхідно взяти дієвіший рідкий миючий засіб. На акриловий камінь воно ніяк не вплине, а от плями не залишиться і сліду.

Подряпини: Подряпини на акриловому камені аж ніяк не повинні вводити вас у зневіру. За допомогою наждакового паперу зернистістю №240 будь-яка подряпина за кілька секунд зачищається, а потім абразивним килимком №280 акрилова поверхня полірується до первісного вигляду. До речі, рекомендується іноді згаданим килимком полірувати всю поверхню. Згодом на виробі можуть з'являтися дрібні подряпини, які не видно оку, але знижують загальну привабливість зі збільшенням їхньої кількості.

Напівматова поверхня

Очищення: Як і у випадку з матовою поверхнею, значна частина забруднень виводиться за допомогою води та мила. А плями, більш стійкі до мильного розчину, не встоять перед побутовими засобами, що чистять.

Подряпини: Щоб позбутися подряпин на напівматовій поверхні, знадобиться наждачний папір зернистістю №400, а чистова обробка виконується наждачкою №600. Повернення вихідного стану акрилової поверхні виконується за допомогою абразивного килимка з 280 номером зернистості. Трохи поліролі наприкінці очищення додадуть виробу блиску.

Глянсова поверхня

Очищення: Мило і вода допоможуть позбавитися більшості плям на глянсовій акриловій поверхні. Якщо ж пляма складніша для видалення, то завжди можна скористатися побутовою хімією для миття посуду.

Подряпини: Звільнення від подряпин на глянсовій акриловій поверхні починається з полірування пошкодженої ділянки шматком наждакового паперу зернистістю №400. А ось повернення глянцю досягається за допомогою шліфувальної машинки.

Поради та протипоказання

Якщо виникають серйозніші пошкодження, фахівці нашої компанії готові надати консультацію щодо ремонту в кожному конкретному випадку. Однак, щоб знизити ризик виникнення дефектів, рекомендується дотримуватися наступних правил експлуатації виробів з акрилового каменю:

  • використовуйте термозахисні підставки під гарячі сковорідки чи каструлі;
  • для різання продуктів використовуйте спеціальну дошку;
  • не рекомендується залазити на поверхні із акрилового каменю;
  • при обробці акрилової поверхні не користуйтеся хімічними препаратами з високим ступенем агресивності;
  • щоб уникнути появи подряпин не перетягуйте по поверхні тверді предмети;
  • зливаючи окріп у раковину з акрилового каменю, спочатку увімкніть холодну воду.
Застосування штучного каменю
Екологічно чистий матеріал