Властивості кварцового каменю

Кварцовий камінь на 93-95% складається з кварцу, одного з найтвердіших мінералів на землі, що за твердістю перевершує натуральний граніт, завдяки чому, вироби з кварцового каменю надзвичайно стійкі до подряпин та сколів, а завдяки наявності у складі матеріалу 5%-7% сполучної полімерної смоли – тріщин, ударів та інших механічних пошкоджень! Ця властивість вигідно відрізняє кварцовий камінь від інших інтер'єрних матеріалів, багаторазово збільшуючи термін служби виробів, і зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд десятиліттями!

Кварцовий камінь на 93-95% складається з кварцу, одного з найтвердіших мінералів на землі, що за твердістю перевершує натуральний граніт, завдяки чому, вироби з кварцового каменю надзвичайно стійкі до подряпин та сколів, а завдяки наявності у складі матеріалу 5%-7% сполучної полімерної смоли – тріщин, ударів та інших механічних пошкоджень! Ця властивість вигідно відрізняє кварцовий камінь від інших інтер'єрних матеріалів, збільшуючи багаторазово термін служби виробів, і зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд десятиліттями!

Поверхні з кварцового каменю є стійкими до високих температур. Гарячий посуд або жар від плити не здатні пошкодити стільницю з цього матеріалу, що є однією з найважливіших якостей переваги цього матеріалу над іншими, такими як дерев'яні або акрилові поверхні. Залежно від умов та тривалості впливу високої температури, поверхня з кварцового каменю може витримувати до 280 градусів, без будь-якої деформації чи зміни кольору поверхні! Особливо це важливо для матеріалів світлих тонів та яскравих кольорів.

Особлива технологія виробництва кварцового каменю – вакуумне пресування, а також наявність у складі каменю 5-7% полімерних смол, дозволяє повністю усунути пористість структури, що надає кварцовим поверхням, виняткові водовідштовхувальні властивості, і як наслідок абсолютний захист від плям, забруднень та утворення. розвитку шкідливих бактерій чи плісняв. Сліди від продуктів, що містять барвники, сік від фруктів або овочів, вино, зеленку, кров, пролиті на поверхню чай або каву, масло та багато іншого, ви зможете легко стерти за допомогою звичайних миючих засобів. Так само дуже важливо розуміти, що висока температура посилює проникнення барвників у пористу структуру матеріалів, тому пролиті на кварцові поверхні гарячі рідини або пасти, не здатні проникнути вглиб каменю!
Висока опірність забрудненням кварцового каменю, підтверджена багаторічною практикою використання цього матеріалу мільйонами споживачів по всьому світу, а також сертифікаційними інститутами Європи, Росії, Америки та інших країн!

Кварцовий камінь є композитним матеріалом, який виготовляється з природного кварцу (91…94%) і сполучного його 100% акрилового полімеру, один із найтвердіших матеріалів, відомих людині. Використання цього матеріалу надає виробам краси та унікальної міцності. Виблискуючі кристали всередині поверхні виробу передають гру світла і підкреслюють глибину, тоді як поверхня залишається неповторно гладкою.

Цей матеріал стійкий до ударів, до утворення подряпин, має високу термостійкість, стійкий до появи плям.

Застосування кварцового агломерату
Як доглядати за кварцовим каменем