Застосування кварцового агломерату

Сьогодні, дуже часто при виборі оздоблювальних матеріалів ми стикаємося з матеріалами званих «Штучний камінь». Причому навіть зорова схожість текстури та забарвлення цих матеріалів з їхніми природними аналогами дозволяють продавцю або виробнику називати ці «замінники» – каменем.

Сьогодні, дуже часто при виборі оздоблювальних матеріалів ми стикаємося з матеріалами званих «Штучний камінь». Причому навіть зорова схожість текстури та забарвлення цих матеріалів з їхніми природними аналогами дозволяють продавцю або виробнику називати ці «замінники» – каменем. Власне по суті вони мають рацію, за винятком одного, чи завжди ці матеріали здатні повноцінно замінити натуральний камінь, точніше чи здатні вони крім текстури та кольору повторити всі його позитивні властивості, причому усунувши суттєві недоліки? В іншому випадку, який сенс замінювати натуральний камінь, на дорогі штучні матеріали, що поступаються до того ж за своїми технічними та експлуатаційними властивостями! Чи будуть ці замінники такими ж твердими і стійкими до механічних і температурних впливів, як натуральний граніт, і водночас чи будуть вони позбавлені таких недоліків як пористість структури та шпилька?
 

Нині таких універсальних матеріалів дуже мало! І один із таких гідних «замінників» – кварцовий агломерат чи кварцовий камінь! Цей композитний матеріал позбавлений недоліків натурального каменю, але повторює, і навіть перевершує багато його позитивних якостей. За сукупністю всіх плюсів, кварцовий камінь є безперечним фаворитом серед інтер'єрних матеріалів, що робить його надзвичайно популярним по всьому світу, причому його популярність тільки наростає, а жорстка цінова конкуренція виробників цього матеріалу роблять його дедалі доступнішим для покупців з різним рівнем достатку. На жаль, кварцовий камінь має лише один недолік: складність його обробки. Цей матеріал практично неможливо обробляти кустарним способом чи в домашніх умовах! Кварцовий камінь надзвичайно твердий, його твердість перевершує натуральний граніт, тому для обробки кварцового каменю застосовується дороге алмазне обладнання, великі промислові верстати із замкнутим циклом водоохолодження, що перешкоджає його стрімкому просуванню на Російський ринок. Виробничий процес складний і рясніє технічними нюансами, що розтягують виготовлення виробів у часі, але тижневе або двох тижневе очікування виробу з кварцового каменю цілком компенсується кінцевим результатам, який радуватиме вас як в експлуатаційному, так і естетичному плані!

Технічні характеристики акрилового каменю MONTELLI
Властивості кварцового каменю