Властивості кварцового каменю LG-HIMACS

Без найменшого шва та зазору

Відсутність видимих стиків та швів забезпечує цілісність та акуратність виробу зі штучного каменю HI-MACS найскладнішої конфігурації аж до найдрібніших деталей.

Без найменшого шва та зазору

Відсутність видимих стиків та швів забезпечує цілісність та акуратність виробу зі штучного каменю HI-MACS найскладнішої конфігурації аж до найдрібніших деталей.

Єдність деталей інтер'єру HI- MACS®

Штучний камінь HI-MACS дозволяє поєднати в одне ціле різні елементи інтер'єру. Кухонна стільниця, що плавно переходить у стінову панель, фасад гарнітура, підвіконня, обідній стіл або барну стійку – лише деякі приклади того, штучний камінь HI-MACS може змінити традиційні уявлення про життєвий простір.

Плавність ліній та свобода форми

При технічній термообробці штучний камінь HI-MACS стає пластичним і легко набуває заданої форми. Ця властивість матеріалу, що називається термоформінгом, знімає практично всі обмеження в тривимірному дизайні інтер'єру.

Колір – на будь-який смак

Для бездоганної стилістики інтер'єру штучний камінь HI-MACS пропонує широку палітру стійких кольорів, різних за відтінком, насиченістю та текстурою. Ця колекція регулярно оновлюється з огляду на територіальний попит та останні віяння моди.

Штучний камінь LG VOLCANICS – інновація LG CHEM, включає кольори, що відрізняються максимальною натуральністю, глибиною фактури і блиском, зі збереженням всіх практичних властивостей, властивих натуральному акриловому каменю.

Деякі світлі кольори HI-MACS, як наприклад, S302, S303, S304, S305, S06, VW01 або G34, напівпрозорі та частково пропускають світло. Виконані з них та підсвічені зсередини фігурні вирізи поверхні, окремі деталі чи цілі предмети виглядають особливо ефектно!

Не вбирає бруд, вологу, запахи

Штучний камінь HI-MACS не замінний на кухні та в громадських місцях. Поверхня виробів завжди чиста, суха, не має неприємних запахів.

Штучний камінь HI-MACS є нейтральним при контакті з їжею, складається з натуральних компонентів, не містить шкідливих домішок, нічого не вбирає і не виділяє. Виключено утворення цвілі та розвиток бактерій.

Стійкий до фізичного впливу штучний камінь HI-MACS менш крихкий, ніж натуральний камінь, скло та більш стійкий до утворення подряпин, ніж нержавіюча сталь та більшість пластиків. На відміну від дерева та ламінатів при контакті з водою виключено розшаровування матеріалу.

Ідеальний для контакту з людським тілом

Штучний камінь HI-MACS швидко набуває температури навколишнього середовища. Широко застосовується у ванних кімнатах та приміщеннях для дітей тощо.

Як доглядати за кварцовим каменем
Переваги кварцового каменю