Відкриті кухні

Сучасна архітектура досить часто використовує відкриті простори. Ця тенденція не пройшла повз дизайну кухні. Звичні всім нам стінки, замінюються більш легкими конструкціями – полицями, стелажними системами. Завдяки останнім, виходить істотно зменшити займану площу, а відповідно збільшити ефективність використання цієї ж площі.

В останні роки все частіше і частіше почали з’являтися кухні з відкритим плануванням. Такий спосіб передбачає легкі конструкції, які досить просто визначають простір і архітектуру самої кухні. Таким чином, приготування їжі тут –  це не тільки необхідний процес, а й політ творчості створення шедеврів мистецтва.

Робоче місце і навколишні елементи

Основний закон відкритих кухонь, полягає в максимальній простоті архітектурних деталей кухонь. За допомогою такого способу можна позбавлятися від різних навісних шаф, замінивши їх відкритими полицями зі скла, дерева або металу. Крім того, сучасні дизайнери створили найбільш оригінальні моделі такого виду полиць, завдяки чому інтер’єр кухні стає не тільки оригінальним, але і красивим. Легкі, прозорі та невагомі полиці можуть створити найбільш оригінальну обстановку. Крім того, дана оригінальна родзинка не тільки красива, але і функціонально ефективна.

У робочій зоні, досить часто використовують різні квадратні осередки або інші декоративні елементи, які дозволяють функціонально обставити існуючий простір. Такий варіант не тільки зручний, але і вигідний економічно – завдяки відсутності складних механізмів, виходить, істотно скорочувати витрати на реалізацію дизайн-проєкту кухні.

Атмосфера відкритості

Основна ідея відкритої кухні – це максимальна легкість конструкції та простота елементів. Світлі, пастельні кольори дозволяють зробити таку кухню повітряною, легкою і наповненою світлом. Всі меблеві конструкції, в тому числі кухонна стільниця, створюються з легких, прозорих, світлих кольорів – штучний акриловий камінь світлих кольорів, скло, метал, деревина.

Таке поєднання елементів інтер’єру зробить кухонний простір затишним і надихатимуть господиню на створення нових і нових кулінарних шедеврів.

Для того, щоб найбільш оригінально вмістити в простір такої кухні побутову техніку, посуд і продукти, використовуються спеціальні блоки. Завдяки об’ємним конструкціям даних блоків вдається створювати найбільш зручні комбінації з них, таким чином,  зберігаючи комфорт і простоту на території кухні.

У відкритих кухнях головний параметр – це відсутність чітких меж між приміщеннями. Проте для того, щоб створити більш оригінальний простір, можна використовувати барні стійки з акрилу або кварцу, а також стелажі, які вигідно визначатимуть робочу зону кухні, одночасно відокремлюючи її від вітальні. Крім того, досить успішно використовуються вітрини, прозорі шафи, які можна наповнювати необхідним посудом і продуктами. Якщо ж вас цікавить виключно декоративна сторона, то дані конструкції будуть прикрашати різні аксесуари, красивий посуд та інші дрібниці. За допомогою такого рішення, можна елегантно зонувати приміщення кухні, збільшивши ефективність використання простору.

Ремонт на кухні: основні моменти
Виберіть свою кухню відповідно до матеріалу