Вибираємо інтер’єр з гороскопу

Якщо вірити гороскопам, кожен із нас народжується під тим чи іншим знаком. "Зоряний символ" визначає наш характер, а характер, відповідно, визначає стиль приміщення, в якому він живе. Як же зробити, щоб навколишній інтер'єр був гармонійний і не дратував? Який стиль відповідає вашій "зірковій" натурі?

Звірте зодіаканальні поради та свої уподобання, але не забувайте, що зірки, звичайно, не брешуть, а от астрологи…

Якщо вірити гороскопам, кожен із нас народжується під тим чи іншим знаком. "Зоряний символ" визначає наш характер, а характер, відповідно, визначає стиль приміщення, в якому він живе. Як же зробити, щоб навколишній інтер'єр був гармонійний і не дратував? Який стиль відповідає вашій "зірковій" натурі?

Звірте зодіаканальні поради та свої уподобання, але не забувайте, що зірки, звичайно, не брешуть, а от астрологи…

Овен – сильний, енергійний і водночас веселий знак. Йому підійдуть світлі стіни життєрадісних відтінків: блідо-жовтогарячі, жовтуваті, блакитні і т.д. Загальний вигляд інтер'єру: легкі класичні меблі універсальних кольорів, паркет на підлозі, низький столик, різноманітні скляні аксесуари. Штори на вікнах або відсутні, або, навпаки, спадають пишними складками.

Тельці, незважаючи на їхню силу і твердість, нерідко вибирають романтичні рюшечки та стрічки та легкі пастельні тони. Тим не менш, комбінуючи їх між собою, тільці можуть досягти дуже цікавого, незвичайного поєднання – наприклад, смарагдовий з помаранчевим або фіолетовий та оливковий. Ідеальний інтер'єр для них – кантрі.

Близнюки – дуже непостійні люди, тому вони потребують легкозамінного інтер'єру – тут не місце важких меблів з різьбленими ніжками! Близнюки з їх двоїстою натурою та постійними пошуками чогось нового люблять легкі, мобільні, ультрасучасні меблі. Можна назвати обраний ними інтер'єр одноразовим – адже незабаром, як би ситуація не подобалася Близнюкам, вони вимагатимуть нового, незвичайного поєднання кольорів і фактур – наприклад, скляна тумбочка і китайська циновка.

Раки – романтичні особи. Незважаючи на товариськість, іноді люблять усамітнення в якомусь таємному місці, відповідно, хочуть бачити свій будинок притулком для себе. Тому і вибирають спокійні, стримані, благородні тони – синій, темно-рожевий, коричневий, у поєднанні зі світлими прозорими драпіруваннями та аксесуарами, що занурюють у мрії та спогади.

Леви люблять, коли ними захоплюються, отже, несподіваний гість має захопитися житлом Лева. Цей знак зодіаку завжди вибирає все найкраще та найдорожче, а якщо не дозволяють кошти – то обов'язково щось оригінальне, чого немає в інших. Це може бути рідкісна ваза або зроблене на замовлення текстильне панно на всю стіну. У колірній гамі перевагу віддає благородним кольорам, які легко поєднуються між собою – глибокий синій та теракотовий, бежевий та коричневий. В інтер'єрі є атмосфера розкоші.

Діви не надаються примарним мріям, вони діють. Це рішучі та практичні люди, які люблять чіткість та ясність. Інтер'єр їхнього житла відрізняється чіткістю прямих ліній і геометричних малюнків, Діви мають бездоганний смак і ніколи не стануть поєднувати непоєднуване. Тому в їхньому будинку присутня і колірна, і стильова гармонія: всі відтінки кремового та коричневого (для теплої гами), або синього та сірого (для холодної), а також строгий мінімалістичний, але функціональний інтер'єр.

Терези – люди врівноважені, тому їм близький спокійний інтер'єр, що не "впадає" ні в які крайнощі, тому в будинку у людей цього знака найчастіше панує затишок і гармонія. Тепла гама – класичні відтінки кави з молоком, холодна – пастельні та стримані тони – темно-синій, блакитний, бузковий, сірий, рожевий. Але іноді Терези метаються між різними стилями в інтер'єрі, тому що не люблять еклектики, тому визначити обстановку для них досить складно. Часто це класичні меблі, або сучасні без "наворотів".

Скорпіон – сильний і владний знак, любить енергію, тому людям цього знака близький яскравий, насичений червоний колір. Якщо Ви – Скорпіон, виберіть для інтер'єру відтінки червоного та теракотового. Чутливим Скорпіонам рекомендую більш спокійне, не ріжуче око інтер'єр, в якому червоне грає лише другорядну роль, наприклад, використаний в аксесуарах. Стиль меблів зазвичай класичний, іноді з нальотом екзотики.

Стрілець – непостійна натура, їм подавай "часту зміну кадрів", постійний рух уперед. Саме для них були придумані мобільні меблі, що легко змінюють форму і положення. Найчастіше це сучасні столики, стільці та крісла на легких металевих ніжках та стелажі на коліщатках, що легко змінюють місце на вимогу господаря. Колірна гама – життєрадісні, "цілеспрямовані" кольори – синій, відтінки жовтого та кремового, блідо-зелений, іноді помаранчевий.

Козероги, навпаки, великі консерватори. Вони люблять класичний стиль – і в одязі, і в меблях, і в способі життя. Тому змінити свій інтер'єр їм дуже легко після походу музеями – адже саме там вони черпають нестаріючі ідеї класики. Ідеальне поєднання кольорів – чорно-біло-червоний (зелений, синій, бежевий і будь-який інший, який сподобався Козерога кольору), тобто. домінуючий колір відтінює чорно-білу гаму і сам виграшно виглядає у класичному інтер'єрі.

Водолій ніколи не вибере нудну кольорову гаму або звичайний, "сухий" інтер'єр. У його будинку завжди зустрінеш несподівані деталі обстановки (химерної форми ваза, "кривий" столик, різностильні, але одноколірні стільці в одній кімнаті) та нове цікаве поєднання кольорів (холодний блідо-фіолетовий та теплий хакі, колір слонової кістки, синій та помаранчевий). ). Єдиний недолік цього знака – Водолія завжди кидає з крайнощів у крайність, тому людям цього знака слід звернути увагу на складові обстановки (наприклад, схожість за стилем меблів тощо).

Риби – вразливі, романтичні особи. Інтер'єр, створений Рибами, завжди огортає ореол таємничості. Риби люблять "рюшечки та бантики" стилю кантрі, але близькі їм та загадкові мотиви країн сходу. Гармонія кольорів (зазвичай легкі пастельні) чудово поєднується з простими, але якісними функціональними меблями. Увага: не переборщіть з декором! – любов Риб до всіляких сувенірчиків і дрібниць може призвести до захаращення інтер'єру, а люди цього знака так люблять затишок і простір!

Що таке Коріан?
Ринок дизайну інтер’єрів