Вибір стільниці зі штучного каменю

Як вибрати стільницю? Якою вона має бути форми? Яким користуватися матеріалом? Якщо ви про це задумалися, варто обміркувати всі рішення.

Як вибрати стільницю? Якою вона має бути форми? Яким користуватися матеріалом? Якщо ви про це задумалися, варто обміркувати всі рішення.

Нині виробляють стільниці з різних матеріалів, таких як: метал, пластик, камінь або скло. Існують способи оригінального декоративного оздоблення сталі. Одним із способів є матова обробка. Якщо вона навіть подряпається, матову поверхню неважко зашкурити, чого не скажеш про декоративні вкраплення. Більш дорогий варіант – дзеркальна поверхня, щоправда, практично цей спосіб годиться хіба що для виставкових залів. З негативних сторін сталевих стільниць можна віднести неприємні відчуття на дотик, та й якщо кинути металевий кухонний прилад на таку поверхню, ви почуєте дуже неприємний брязкіт. Також металева стільниця добре дряпається тими самими столовими приладами, ножами тощо.

Стільниці з дерева в основному не виготовляють із цільних дощок. Для дерев'яних стільниць використовують невеликі дошки для того, щоб уникнути перекосів при попаданні вологи, щоб полотно не пересохло. У зв'язку з цими факторами дерев'яні стільниці покривають особливим складом, щоб уникнути розбухання від рідини і вони, у свою чергу, вимагають ретельного догляду.

Роблять стільниці та зі спеціального скла. Виглядають вони незвичайно та оригінально, але практично дуже слабкий матеріал у плані фізичних навантажень. Зі скляних стільниць сколюються кути, самі вони дряпаються, а відреставрувати такі стільниці, на жаль, не можна.

Є ще пластикові стільниці. Але вони виглядають досить дешево та вкрай не рекомендується їхнє використання коли у родині є маленькі діти. З недоліків можна виділити слабку зносостійкість, неможливість видалити плями, залишені тими самими дітьми.

Кухонні стільниці з природних мінералів – ось справжня прикраса для вашої кухні. Однак ці вироби характеризуються не тільки високою ціною, але вони надзвичайно важкі. При установці такої стільниці вам настійно рекомендується проконсультуватися у фахівця щодо міцності міжповерхових перекриттів у вашому будинку.

Залишається останній конкурент всіх вищеперелічених матеріалів – штучний камінь. Штучний камінь не наділений жодним недоліком з більшості матеріалів, з яких виготовляють кухонні стільниці. Наприклад, штучний камінь коріан дає можливість виготовляти стільниці за оригінальними макетами. Штучний камінь позбавлений нестачі прямих кутів, зі штучного каменю можна виготовляти якісь хочете кути, кола або хвилі, залежить тільки від вашої фантазії. Також штучний камінь налічує понад 100 колірних рішень.

У практиці стільниця зі штучного каменю проста у догляді, не холодна на дотик, на відміну, наприклад, від мармурових стільниць. Також вони не схильні до дії барвників, не промокають. Такі стільниці екологічно чисті, тобто не виробляють ніяких шкідливих випарів. Штучний камінь коріан дуже практичний і виглядає однаково протягом усього періоду експлуатації.

Стільниці, підвіконня зі штучного каменю – найкращий вибір як для дизайну кухонних стільниць, так і для кінцевого споживача.

Докладніше про камінь Corian™
Міцність штучного каменю