Виберіть свою кухню відповідно до матеріалу

Новий кухонний блок може прикрасити всю площу кухні. Які поточні тенденції? Матеріалів для вибору дійсно багато. Але які з них найчастіше використовуються і, отже, найпопулярніші? Просто подумайте про те, яким функціональним і дизайнерським умовам повинна відповідати ваша кухня, а потім обирайте саме те, що потрібно.

У багатьох з нас є досить чітке уявлення про те, як повинна виглядати кухня. Для візуалізації можна скористатися послугами спеціалізованого архітектора, який привносить індивідуальні можливості в деталі складного дизайну, відповідно до якого здійснюється реалізація конкретної кухні. Якщо продавець пропонує цю послугу, вам не потрібно турбуватися про використання послуг дизайнера.

Вибір матеріалу

Якщо у вас є уявлення про власну кухню, то можна вибирати з багатьох матеріалів. Звичайно, найпопулярніші кухні – з масиву дерева, але, на практиці, вони не вирізняються найбільш відповідними властивостями і вимагають високого рівня турботи. З іншого боку, кухонний блок з масиву надає всьому приміщенню унікальний сільський характер.

Найпопулярніші матеріали:

  • ламінат;
  • шпоновані дошки – на основі плит MDF, DTD.

Ламінування

Ламінований кухонний гарнітур – один з найпопулярніших матеріалів серед виробників, тому що його обробка не є технологічно складною (у порівнянні з облицюванням). На будівельному ринку пропонується широкий спектр варіантів дизайну і сотні оздоблень, забарвлень і аксесуарів. Єдиним обмеженням альтернативного багатошарового ламінату є неможливість виготовлення профільних дверей. Якщо вам як і раніше подобаються вигнуті форми, використовуйте спеціально формуєму тонку фольгу з деревом в одній колірній палітрі.

Обслуговування ламінату є одним з найпростіших. Просто протріть його вологою тканиною з миючим засобом. Навіть з мінімальною обережністю термін служби ламінату може становити дуже багато років. Більше третини кухонь виробляються з використанням ламінування. У будь-якому випадку рекомендується вибирати матеріал хорошої якості та намагатися не купувати найдешевші моделі.

Шпоновані плити

Тільки заради високих естетичних можливостей багато хто вибирає красу облицьованої кухні. Зовсім не обов’язково витрачати великі гроші на гарнітур з цілісного масиву дерева. Вибираючи гарнітур зі шпону, ви пристойно заощадите, а зовнішній вигляд виробів не поступатиметься своїм конкурентам з масиву. Ви можете вибирати з найрізноманітніших і навіть екзотичних порід лісу. Найпопулярнішими є клен, ясен, береза, вишня, а також американський горіх і інші. У випадку з екзотичними деревами, слід очікувати збільшення вартості приблизно на 1/3.

У поєднанні зі спеціальними плитами шпон чудово гармоніює, тому можна насолоджуватися елегантними криволінійними формами, такими як арки та хвилі, найбільш часто використовуваними для країв шаф або верху вхідних дверей в стилі італійських дизайнерів.

Шпон вимагає більш трепетного ставлення в плані догляду, використання рекомендованих миючих засобів і полиролей. У разі пошкодження ремонт є більш вимогливим, а втрачена частина повинна бути відновлена ​​з використанням нового шпону.

Як вибрати стільницю

Найдешевший варіант – двостороння пластина, яка склеєна з обох сторін і після формування покрита водонепроникним листом. Але оптимальним варіантом є штучний камінь, наприклад акриловий камінь або штучний кварц. На відміну від свого натурального і більш дорогого аналога, штучний позбавлений його недоліків, не вимагає специфічного догляду, більш зручний в експлуатації. При цьому зовнішній вигляд, фактура поверхні повністю імітує натуральні мінерали.

Відкриті кухні
Основні види підвіконь. Який матеріал вибрати?