Ванни зі штучного каменю

Ванни зі штучного каменю стають все популярнішими на нашому ринку сантехніки. Популярність цього сучасного матеріалу виправдовується гарним дизайном, що досягається за рахунок його пластичності.

Ванни зі штучного каменю стають все популярнішими на нашому ринку сантехніки. Популярність цього сучасного матеріалу виправдовується гарним дизайном, що досягається за рахунок його пластичності. Але незалежно від пластичності штучний камінь дуже міцний матеріал, щоб зламати або пробити ванну з нього потрібно дуже постаратися, у разі чого засмучуватися не варто, оскільки вироби зі штучного каменю легко піддаються реставраційним роботам. Але ось різання та свердління він піддається дуже добре, про що говорить кількість ванн зі штучного каменю з гідромасажною установкою.

Литєвий мармур є найбільш використовуваним матеріалом для ванн. Ванна з ливарного мармуру сильно схожа на продукт із справжнього каменю, така ванна вразить будь-кого. Штучний мармур збережуть у собі всі якості природного мармуру. Поряд з ним також популярні ванни та раковини зі штучного оніксу. Ці матеріали довговічні та вироби з них служать десятками років, не втрачаючи свого початкового кольору від дії води. Відмінна особливість сантехнічних виробів зі штучного оніксу в їх світлопроникності, за рахунок чого можна закласти ванну або раковину з внутрішнім і зовнішнім підсвічуванням. Багато дизайнерів і виробників вважають, що композитні матеріали – це сантехніка майбутнього.

Крім вищенаведених достоїнств ванн зі штучного каменю, можна ще відзначити екологічну чистоту матеріалу і відсутність мікротріщин, в які не буде накопичуватися бруд і різні бактерії. У матеріалу дуже хороша стійкість до температур, від −50 до +80 градусів, також він має низьку теплопровідність, поверхня ванни зі штучного каменю завжди тепла на дотик. Струмінь води, що ударяється об поверхню ванни, раковини з ливарного мармуру або оніксу глушиться за рахунок шумопоглинаючих властивостей цих матеріалів. Також є можливість виготовлення ванн та раковин різних кольорів.

Дизайн ванної кімнати
Вибираємо кухню