Дизайн ванної кімнати

П'ять кроків щодо переоформлення ванни.
Оновлення ванни може здатися страшним завданням, ось п'ять кроків для успішного досягнення мети.

П'ять кроків щодо переоформлення ванни.
Оновлення ванни може здатися жахливим завданням, ось п'ять кроків для успішного досягнення мети.
1) Виберіть стиль.
2) Продумайте планування.
3) Виберіть обробку.
4) Підберіть обладнання для ванни.
5) Найміть підрядника.
1) Визначтеся з улюбленим стилем. Щоб зрозуміти, що вам щось подобається, потрібно спочатку це побачити, тому пошукайте в Інтернеті сайти присвячені дизайну, чим більше ви побачите, тим більший вибір, уявіть собі кожен варіант, як це виглядало б у вашій ванні. Щось вам, безумовно, не сподобається, щось сподобається більше, але головне виділити для себе те, що вам сподобалося в кожній картинці, це може бути якийсь предмет, планування кімнати, колір обробки, або, нарешті, оригінальна дизайнерська ідея.
Збережіть усі фотографії, які знайдете. Існує безліч різних стилів дизайну приміщень, якщо вам подобається певний стиль, то просто постарайтеся скопіювати його, як приклад, ми розглянемо кілька стилів.

Ванна в стилі модерн

Модерн властива велика кількість хрому та скла, так що вибирайте відповідні шафки та аксесуари.
Натуральний кахель на підлозі та стінах додасть кімнаті більше порядку та гармонії. Прагніть уникати округлих форм, прямокутник і квадрат – ось фігури модерну. Також підійде сильний контраст у кольоровій гамі, наприклад темне дерево та кремовий кахель. Обмежте колірну гаму і кількість різних матеріалів обробки, деякі дизайнери, наприклад, використовують однотонний плоский кахель. Сфокусуйтеся на простоті, мінімалізм, це дуже зручно та стильно. Не забувайте про правильне освітлення.
Без чого не обійтися:
• Різні шафки
• Вбудована ванна
• Окрема душова кабіна

Провінційний стиль

Комфортний та зручний, основний матеріал обробки дерево, дерев'яні панелі на стінах можуть бути пофарбовані фактурною фарбою з ефектом потрісканої поверхні. Раковина повинна бути на підставці, і не забудьте про ванну для ніг.
Без чого не обійтися:
• раковина на підставці (закритий злив)
• ванна для ніг
• пофарбовані дерев'яні панелі

Спа

Холодні тони та гладкість в обробці переважно використовується: вапняк, мармур, скло, хром або сталь. Використовуються водні кольори: відтінки блакитного та зеленого. Без чого не обійтися:
• вапняк
• "дощова установка" (жорстко закріплений душ)
• міні-басейн

Планування


Пограйте з наявним простором та необхідними предметами інтер'єру. Найкраще це робити на міліметрівці або програмах САПР, наприклад AUTOCAD. Перед тим, як остаточно затверджувати планування, покажіть її вашому підряднику або сантехніку.

Три основи ванної кімнати: раковина з туалетним столиком, унітаз, сама ванна кімната і якщо є окрема душова кабіна. До кожної з цих складових має бути підведена вода та злив. Найпростіший і найдешевший варіант, підведення всіх труб по одній стіні, також можливе розташування «П» подібної форми (по трьох стінах) і квадрат (по чотирьох стінах). Ванна кімната часто не велика за розмірами, тому, щоб візуально збільшити простір, прагнете використовувати світлі тони обробки, рясне освітлення, також допоможуть дзеркала.

Обробка


Насправді існують не так вже й багато варіантів обробки для ванни, ось основні: для стін: фарба, кахель, камінь, дерево та шпалери. Для підлоги: кахель, камінь, дерево, лінолеум та вінілове покриття. Туалетний столик: кахель, камінь, пластик. Ще один варіант туалетного столика, це поєднання його з раковиною, цільна алюмінієва раковина. Ще один спосіб додати вашій ванній кімнаті комфорту, це встановити підлогу з підігрівом.

Вибір сантехніки, обладнання


Слід враховувати безліч факторів при виборі сантехніки, але все ж таки основними залишаються, якість, ціна і дизайн. Хоча все частіше доведеться враховувати витрати води.
Єдина порада, яку можна дати на вибір, ретельніше знайомтеся з описами, фотографіями та. і т.д.

Підрядник


Якщо ви все ж таки вирішили найняти когось, спробуйте з'ясувати яка репутація у вашого підрядника, і обов'язково вимагайте від нього складання чіткого кошторису та жорстких дат початку та завершення робіт.

Душова кабіна

Душова кабіна у сучасних квартирних умовах є необхідним атрибутом ванної кімнати.
Душова кабіна – це захищене обладнане місце для прийняття душу. Розрізняють відкриті душові кабіни та душові кабіни закриті. Відкриті душові кабіни обгороджують зону душу частково – внутрішня стінка викладена плиткою, закриті душові кабіни – обгороджують зону душу по периметру та мають дах зверху.
Душова кабіна може стояти безпосередньо на підлозі – такий варіант широко поширений у різних країнах світу, в Україні застосовується рідко. Такі душові кабіни не мають піддону, а вода ллється прямо на підлогу зі зливом у каналізацію. Душові кабіни з піддоном вважаються надійнішими. Якісний піддон повинен витримувати досить велику вагу і бути непрогинальним, мати профіль з антиковзанням. У будову піддону має чітко вписуватись відведення води. Формою і розмірами піддон повинен бути компактним і містким, щоб усередині душової кабіни не було тісно. Акрилові піддони теплі та приємні на дотик. Акрил є з'єднанням двох пластмас: твердої та м'якої – за рахунок цього виходить одночасно жорсткий та гнучкий виріб. Акрилові піддони посилюють алюмінієвим каркасом і листком ДВП, що вплавив у дно піддону, за рахунок цього не відбувається прогинання і тріщин.
Скляні двері – якісний та довговічний товар, невід'ємний атрибут душових кабін. Вони виготовлені зі спеціального безпечного загартованого випалом скла, не залишаючи сліди, тому скляні шторки легко миються і не тьмяніють з часом. Скло буває прозорим, матовим та кольоровим.
В даний час з'явилися багатофункціональні душові кабіни, в яких можна не просто прийняти душ, але зробити це з максимальним задоволенням і користю для здоров'я. Також можна приймати душ під музику або Ваш улюблений компакт-диск (у цьому випадку кабіна оснащена стереосистемою).
Також існує велика різноманітність душових кутів.
Душ із гідромасажем (душові кути) – це ефективно для підняття тонусу, стимуляції обмінних процесів, в організмі, та й просто для відпочинку та зняття втоми наприкінці робочого дня. Масаж у душових кабінах здійснюється за допомогою спрямованих струменів води, що під тиском подається із форсунок.
Велика різноманітність видів та функцій душових кабін, душових кутів та гідромасажних стійок, дозволяє ВАМ вибрати саме ту модель, яка буде комфортна та зручна для ВАС, враховуючи особливості, звички та ритм життя, ВАС та ВАШОГО організму. І тоді душ перетвориться для ВАС не просто на ранкові чи вечірні процедури, але ще й на розслаблюючий відпочинок чи масаж, який бадьорити, одним словом на оздоровлююче задоволення.
Приймаючи холодний душ з ранку, Ви можете підбадьоритися і прокинутися, теплий душ увечері готує до спокійного сну без безсоння з можливими приємними сновидіннями, лазня зміцнює ВАШЕ здоров'я, вчасно відвідана лазня допоможе ВАМ уникнути застуд.
Все це Ви можете отримати, не виходячи з дому:


Душовий куточок

Душовий куточок – гідна альтернатива душовій кабіні. Душові Куточки. Душ із гідромасажем. Отже, Ви твердо вирішили позбутися непотрібної і набридлої ванни і встановити душовий куточок. Але не поспішайте до магазину. Просте місце для душу можна обладнати самостійно. Для цього потрібно вибрати у ванній вільний кут для душової кабіни, зробити надійну гідроізоляцію підлоги та двох стін, обкласти підлогу плиткою, зробити борт та відведення для води та підвісити змішувач. Як шторку можна використовувати звичайний поліетилен, простягнувши його від однієї стіни до іншої. І все – користуйтеся на здоров'я. Якщо хочете, можна піти й далі – побудувати душовий куточок не в кутку, а біля однієї стіни. Тоді потрібно прилаштувати ще одну або дві стінки з будь-якого стінного матеріалу (гіпсокартону чи цегли).
Але, по-перше, навряд чи такий душовий куточок виглядатиме естетично. По-друге, відведення води у ванних кімнатах вітчизняного типу відбувається не так, як у Європі: у підлозі немає зливного трапу, і всі труби розташовуються над підлогою, а не всередині нього. Це значно ускладнить Вашу і так трудомістку роботу з монтажу душового куточка.
Отже, якщо у Вас золоті руки, солідний досвід та велике бажання попрацювати, то сміливо приступайте до розміщення душового куточка. А, щоб отримати більш естетичний результат, можна придбати душову стінку – без борту або з поперечиною для шторки та бортом, який відіграє роль піддону. Якщо Ви зробили душ у стінній ніші, то її можна відокремити від приміщення за допомогою розсувних або відчинених дверей.

Кухонні стільниці
Ванни зі штучного каменю