Уникаємо пошкоджень стільниць з акрилового каменю

Висока температура: Щоб уникнути пошкоджень поверхні від теплового впливу, дотримуйтесь таких запобіжних заходів:

Висока температура: Щоб уникнути пошкоджень поверхні від теплового впливу, дотримуйтесь таких запобіжних заходів:

  • Для гарячого посуду завжди використовуйте спеціальну підстилку або підставку (з гумовим дайте посуду охолонути на плиті і тільки потім можете ставити її на поверхню. Ніколи не ставте гарячий посуд, особливо чавунну, на робочу поверхню акрилового каменю. Таким впливом можна зіпсувати будь-яку поверхню.
  • Якщо Ви збираєтеся поставити гарячий посуд у раковину, то покладіть на дно раковини гумовий килимок, губку або ганчірку. А найкраще дайте посуду охолонути, або налийте в раковину трохи холодної води, перш ніж ставити посуд.
  • Виливайте киплячу рідину в раковину можна тільки в тому випадку, якщо водночас Ви воду.

Приготування їжі на плиті або грилі: Сучасне обладнання для приготування їжі швидше нагрівається до високої температури і часто утримує таку температуру. Щоб уникнути пошкодження робочої поверхні, дотримуйтесь інструкцій виробника, а також наступних правил:

  • Підбирайте посуд для приготування їжі відповідно до розміру плити/конфорки, розміщуйте посуд так, щоб він повністю знаходився над поверхнею плити/конфорки. Краї посуду, що виступають, можуть викликати теплові пошкодження прилеглої поверхні кухонного столу.
  • Не ставте посуд великого розміру (наприклад, велику чавунну страву) на дві конфорки одночасно – це може призвести до теплових пошкоджень прилеглої поверхні кухонного столу.
  • Щоб зменшити температурний вплив, зменшіть потужність плити/конфорки, а не відсувайте посуд від джерела жару.

Подряпини: На поверхні акрилового каменю не можна різати або рубати продукти – так як Ви можете подряпати робочу поверхню! Натомість скористайтеся дошкою для різання продуктів.

На акриловому камені, як і всіх інших поверхнях, через деякий час щоденного застосування Ви можете виявити сліди незначного зносу поверхні. У зв'язку з цим слід зробити чищення поверхні, як це було описано вище. Можливо, на поверхні темного кольору подібні сліди зношування виявляться швидше, як і на темному дереві, наприклад, так що поверхня темного кольору може вимагати більш ретельного догляду.

Якщо на поверхні каменю з недогляду все-таки з'являться незначні або глибокі подряпини (наприклад, через посуд для приготування їжі, побутових приладів або керамічного посуду, непокриту глазур'ю), Ви можете у більшості випадків усунути їх самостійно.

Забруднення хімікатами: Якщо на поверхню недогляду потрапили сильні хімікати (такі як розчинники, засоби для чищення духовки, засоби для чищення, що містять метиленхлорид, засоби для чищення стічних труб, що містять кислоту, засоби для зняття лаку на основі ацетону і т.д.) , їх необхідно негайно змити мильною водою, щоб уникнути пошкоджень робочої поверхні! У засобах для зняття лаку може бути розчинник, виготовлений без застосування ацетону. Такий засіб можна змити водою без мила.

У разі тривалого або непоміченого Вами хімічного впливу (наприклад, речовина просочувалася з пошкодженої ємності), що спричинило пошкодження поверхні, можливо, буде необхідно звернутися до виробника поверхні.

Щоб не трапилося, не засмучуйтесь!

У разі сильних пошкоджень або якщо Ви просто хочете освіжити робочу поверхню після декількох років використання, ми завжди готові прийти Вам на допомогу та провести ремонтні та відновлювальні роботи.

Акриловий камінь відрізняється тим, що з роками робочі поверхні виглядають лише краще. Більшість пошкоджень піддаються ремонту, і початкову гігієнічну поверхню завжди можна відновити. Акриловий камінь пропонує довговічну, міцну, естетичну поверхню, на якій легко працювати.


Більшості наших вказівок Ви, безумовно, слідуватимете інстинктивно. Проте ми сподіваємося, що ця інструкція буде для Вас корисною. Всі вказівки в даній інструкції засновані на багаторічному досвіді використання та щоденного застосування поверхонь каменю, а також знанні про те, яку радість приносить використання цього матеріалу. Ми хочемо, щоб Ви, використовуючи наші вироби з акрилового каменю, відчували себе комфортно у своїй оселі, причому якомога довше.

Як застосовувати акрилову смолу
Переваги стільниць зі штучного каменю