Стільниці із штучного каменю: матеріали і технологія виробництва

Стільниці зі штучного каменю – кварциту, акрилату – відповідають найвищим стандартам технічної якості. Екологічно безпечні, зносостійкі поверхні встановлюють в кухонних, офісних і комерційних приміщеннях – там, де мова йде про інтенсивну експлуатацію меблів.

Серед розмаїття структур і форм, які використовуються в дизайні інтер’єрів, лідирують інноваційні технології, що дозволяють створювати інтер’єрні концепти самої складної конструкції.

Акриловий камінь до 40% складається з полімерних смол і наповнювачів (алюмінію + пігментних добавок), а тому має оригінальну естетику. Водонепроникний матеріал ідеальний для виготовлення обідніх столів, підвіконь і барних стійок.

  • В основі кварциту на більш ніж 90% присутня дрібна кварцова фракція (решта композиту – поліефірна смола + пігменти). На відміну від акрилата, термостійкий матеріал менш схильний до механічної деформації, а тому рекомендований для оснащення робочої зони кухні: мийки і плити.

Коротенько ми розібралися, з чого роблять стільниці (зі штучного каменю на основі полімеру і кварцової крихти).

Наступне закономірне питання людини, не пов’язаної з обробкою кварцу і акрилу, – як роблять стільниці зі штучного каменю? З чого почати оснащення інтер’єру: з покупки готового виробу або вимірів?

Етапи виготовлення стільниці зі штучного каменю: досвід компанії «ДНД-Груп»

Виготовленням стільниць зі штучного каменю займаються спеціально навчені майстри, які знають специфіку композиту і методику його обробки.

Виробництво складається з декількох взаємопов’язаних етапів, таких як:

  • підготовка (виконання замірів локації, вибір плити за складом, товщині і палітрі, проєкт дизайну, калькуляція і т.д.);
  • безпосередньо виготовлення стільниці;
  • установка.

Процес – трудомісткий, на виконання виробу йде від декількох днів до двох-трьох тижнів (в залежності від технічної складності атрибута). Щоб заощадити час, рекомендується замовити стільницю «під ключ».

На підготовчому етапі необхідно визначитися з типом каменю, який буде гармоніювати з інтер’єром приміщення.

Якщо це буде стільниця з мийкою або умивальником (актуальний проєкт для кухонь і ванних кімнат), важливо врахувати форму раковини і уточнити наявність найдрібніших деталей: параметри бортика і кромки.

 

Безпосередньо виробництво стільниці включає етапи:

  • формування заготовок по заданих параметрах;
  • обробка торців, підготовка стиків;
  • профілювання і полірування кромки;
  • виріз отворів під мийку або варильну поверхню (якщо це стільниця для робочої зони кухні);
  • виконання пристінкового бортика;
  • установка фурнітури на тумбу або основу (в залежності від дизайну).

Технологія обробки торців у стільниць з акрилу і кварцу відрізняється. Щоб краї термоформуючі акрилату мали округлу форму, торці нагрівають, після чого надають елементу актуальний вигин.

Якість стільниці зі штучного каменю гарантують тільки професіонали, які використовують сертифікований брендовий матеріал і дотримуються технології обробки композиту.

Отримати додаткову інформацію, як роблять стільниці зі штучного каменю, можна у консультанта компанії «ДНД-Груп». Спеціаліст підкаже, яка саме стільниця підійде для вашого приміщення, і як впровадити проєкт в життя на вигідних комерційних умовах.

Види барних стійок із штучного каменю: раціональні та креативні ідеї для сучасної кухні або кафе
Технологія виробництва мийок із штучного каменю: специфіка компанії «ДНД-груп»