Що таке корпусні меблі

На сьогоднішній день жодна сучасна людина не може обійтися без меблів. Меблі – це та складова, без якої ми не зможемо обійтися в нормальному житті вдома, на роботі і навіть на відпочинку.

На сьогоднішній день жодна сучасна людина не може обійтися без меблів. Меблі – це та складова, без якої ми не зможемо обійтися в нормальному житті вдома, на роботі і навіть на відпочинку. Останнім часом, саме корпусні меблі починає користуватися підвищеним попитом у споживачів, так як цей вид меблів має цілу низку переваг:

  • Різноманітність моделей;
  • Практично необмежені можливості компонування матеріалів;
  • Низька ціна виробів за рахунок використання ДСП та МДФ;
  • Можливість застосування у будь-яких інтер'єрах;
  • Придатна для використання у квартирах та приватних будинках, магазинах та офісах, складських приміщеннях тощо;
  • Найширша кольорова гама матеріалів.

 

Корпусні меблі прийнято також називати модульними, тому що вони складаються з різних наборів меблевих елементів. Конструкція модульних меблів дозволяє її власникам, при необхідності самим формувати інтер'єр приміщення, поступово доповнюючи та оновлюючи його, до речі, в цьому є ще один плюс корпусних меблів. Спочатку меблі розробляються так, щоб всі елементи корпусної системи гармонійно поєднувалися між собою в будь-яких варіаціях, але також, що не маловажно, – всі елементи корпусних меблів цілком органічно виглядатимуть окремо самі по собі, незалежно від усієї системи.

 


Види кухонних мийок
Визначаємо розмір стільниці