Про SAMSUNG RADIANZ

Кварцовий камінь Samsung Radianz – високотехнологічний композитний матеріал, на 93% складається з натурального кварцу і на 7% – з полімерних смол і барвників.

Це новітній матеріал широкого спектра застосування, що не має рівних з практичності, красі та функціональності серед природних і синтетичних матеріалів, який широко використовується для робочих поверхонь і оздоблювального матеріалу.

Кварцові поверхні надзвичайно стійкі до ударів, відколів, тріщин, подряпин і механічних пошкоджень, цим вони перевершують природні та штучні камені. Висока щільність надає кварцовим поверхням відмінні водовідштовхувальні властивості, стійкість до бактерій і плям, таким як вино, рослинна олія і т.д. Кварцові поверхні не стираються в процесі експлуатації, не вимагають полірування та особливого догляду, що надає кінцевому продукту відмінні експлуатаційні та, як наслідок, дуже високі споживчі властивості. Завдяки кварцовим часткам різного розміру поверхні Samsung Radianz натуральні – природний кварц надає їм природний і красивий вигляд.

Застосування кварцових поверхонь

Поєднання високої міцності та природної краси значно розширює сферу застосування кварцового каменю, дає додаткові дизайнерські можливості при створенні вишуканих і багатих інтер’єрів. Кварцовий агломерат Samsung Radianz ідеально підходить для внутрішнього та зовнішнього оздоблення житлових, громадських і комерційних приміщень, створення неповторного інтер’єру для дому та бізнесу. Він застосовується для виготовлення кухонних стільниць та барних стійок, підвіконь, ексклюзивних меблів, деталей інтер’єру, прилавків, інформаційних стійок (reception), оформлення ванних кімнат, торгового обладнання, вхідних груп і багато чого іншого. Область застосування кварцового каменю обмежується тільки фантазією замовника. Цей надзвичайно міцний і зносостійкий матеріал виключає подряпини і відколи, а непориста структура надає поверхням відмінні водовідштовхувальні властивості, стійкість до бактерій, бруду і плям. Все це вкупі з високою екологічністю дозволяє застосовувати кварцовий агломерат Samsung Radianz в місцях, які передбачають високу прохідність і скупчення людей. Перш за все, це банки, медичні установи, вокзали, аеропорти, станції метро, ​​холи, сходи, магазини, торгово-розважальні центри, конференц-зали, галереї, театри, навчальні заклади та багато інших громадських місць.

Різноманітність кольорів і товщини, відмінні технічні та санітарно-гігієнічні характеристики кварцового каменю, дозволяє максимально широко застосовувати матеріал в різних областях:

– кухня (стільниці, стіни, столи, мийки та раковини)

– ванна кімната (стіни, підлоги, полиці, підставки тощо)

– туалети (стіни, підлоги, полиці)

– внутрішнє і зовнішнє оздоблення (стінові панелі та підлоги, плитка)

– сходи, сходові ступені, вхідні групи

– меблі для дому (оригінальні столи, елементи декору)

– меблі (столи для кабінетів, офісні столи, елементи декору)

– підвіконня

– оформлення громадських приміщень

– барні стійки та столи для гостей

– зони ресепшн (стійки, столи, журнальні столики)

– кафе, ресторани, бари (барні стійки, столи, полиці і т.д)

– медичні заклади (стійки, столи, підвіконня і т.д)

– торгове обладнання (вітрини, стійки, рекламні стійки і т.д)

і багато іншого

Сфери застосування кварцового каменю Samsung Radianz обмежені лише фантазією замовника, що є ще одним фактором що збільшує число замовників.

Штучні камені: їх властивості і застосування
Стільниці