Штучні камені: їх властивості і застосування

На просторах Інтернету можна знайти велику кількість інформації про матеріал – штучний камінь. Щоб не повторюватися і не заплутувати вас ще більше, з усього різноманіття можна виділити основне:

по-перше, акриловий штучний камінь складається з акрилової смоли (основний сполучний компонент), наповнювача (на основі тригідрату алюмінію) і харчового барвника;

по-друге, спочатку акриловий штучний камінь знаходиться в рідкому стані, але після процесу полімеризації твердне, приймаючи необхідну форму з високими фізико-механічними показниками.

Акрилова смола (мономер) зустрічається в нашому побуті не тільки у вигляді акрилового штучного каменю, але і в якості всім відомого оргскла, а також в стоматології. Найбільш важливими властивостями акрилової смоли є її екологічність і не токсичність після затвердіння, а також хімічна стійкість.

Дуже важливо звернути увагу на те, що деякі виробники використовують не акрилову, а поліефірну смолу. До складу даного полімеру входить речовина – стирол, яка і надає смолі рідкий стан. Стирол дуже токсична речовина і належати до класу шкідливих. Наша компанія не працює з листовим каменем на основі поліефірної смоли.

Як формується ціна акрилового каменю
Про SAMSUNG RADIANZ