Про корпусні меблі

Вибираючи меблі для облаштування будинку, важливо пам'ятати, що правильно підібрані меблі – запорука комфорту та зручності.

Кожен із нас намагається зробити внутрішній простір свого будинку максимально затишним. Затишок у будинку залежить не тільки від гарного ремонту, а й від меблів.
Нинішній ринок пропонує нам безмежний вибір готової продукції. Але, при поглибленому розгляді, виявляється, що якість або дизайн меблів далеко не завжди відрізняється добротністю.

Вибираючи меблі для облаштування будинку, важливо пам'ятати, що правильно підібрані меблі – запорука комфорту та зручності.

Кожен із нас намагається зробити внутрішній простір свого будинку максимально затишним. Затишок у будинку залежить не тільки від гарного ремонту, а й від меблів.
Нинішній ринок пропонує нам безмежний вибір готової продукції. Але, при поглибленому розгляді, виявляється, що якість або дизайн меблів далеко не завжди відрізняється добротністю.

 

Розглядаючи останні тенденції та переваги споживачів, приходимо до висновку, що люди поступово відходять від шаблонних рішень, приділяючи багато уваги індивідуальності. У зв'язку з цим все більшої ваги набувають меблі на замовлення.

 

Ви, спільно з дизайнером, спроектуєте ваші майбутні меблі для передпокою, шафи-купе або офісні меблі, кухонні меблі або меблі для дитячої.
Матеріал меблів, що виготовляються, кольорова гама, форма виробу – все це підбирається дизайнером з урахуванням нюансів вашої квартири, ваших вимог і побажань. У результаті ви отримаєте саме те, що вам потрібно. До того ж ціни на меблі на замовлення майже не відрізняються від готових товарів у магазині.
Відмінним рішенням для цього є корпусні меблі. Що ж вона є?
Корпусні меблі – це меблі, що складаються з окремих жорстких частин, що дозволяє гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Інакше кажучи, корпусні меблі – це шафи, комоди, стелажі, столи та стільці, трюмо, тумби, вішалки, навісні полиці, книжкові полиці, системи зберігання, дитячі меблі (дивани до корпусних меблів не відносяться, тому що їх основу складають м'який матрац спинка). Такі меблі необхідні нам для зберігання речей та предметів, а також забезпечують у побуті найбільший комфорт.
Корпусні меблі дають можливість економічно використовувати простір і дозволяють розкласти все, що потрібно, по своїх місцях, щоб найнеобхідніші речі завжди були під рукою.
Корпусні меблі складають каркас та облицювання. Для каркасу найчастіше використовуються плити ДСП (деревностружкова плита), МДФ (волокниста плита середньої щільності) або цілісний масив натурального дерева. Для гарантії максимальної міцності панелі повинні бути товщиною від 18мм до 40мм. Поверхня облицьовується ламінатом, штучним або натуральним шпоном, а всі кромки обклеюються стрічкою, обробленою спеціальним складом, яка забезпечує захист від вологи і перешкоджає випаровування смол, що просочують. Завдяки цьому вироби з ДСП більш міцні та довговічні. При виготовленні корпусних меблів, крім ДСП, також застосовується натуральне дерево. Це може бути бук, горіх, граб, дуб, сосна та інші хвойні. Почесне місце займають такі матеріали, як метал та скло. Вони роблять меблі, що досить ефектно виглядають як в домашній обстановці, так і в офісному інтер'єрі і користуються останнім часом на ринку чималим споживчим попитом. Скло та сталь застосовуються при виготовленні стелажів, шаф, журнальних столиків, комп'ютерних та письмових столів. Для обробки відмінно підходить пластик, метал, скло та дерево. Рамка з алюмінію, з вставленим у неї матовим чи прозорим склом, залишається одним із модних елементів оформлення мінімалістських фасадів.
Стиль оформлення підбирається відповідно до ваших смаків та естетичних уподобань. Модульні меблі дозволяють оригінально меблювати кімнату на індивідуальний розсуд. Завдяки цьому меблі можуть використовуватися як перегородка або стіна між кімнатами, або розділяти одну кімнату на кілька областей. Конструктивне розмаїтість таких меблів дарує безліч варіантів планування. Так, той самий елемент може мати глухий фасад або засклений, оснащуватися висувними ящиками, бути відкритим або комбінованим. А дверцята можуть бути розсувними, відкидними, орними. Однією з останніх тенденцій є вільне чергування відкритих і закритих елементів, широких і вузьких ніш, стелажів. Досить пікантно виглядають різні композиції. Навісні відкриті або засклені елементи поєднують із закритими нижніми базами.
Корпусні меблі, на вашу думку, можна встановлювати в різних місцях у приміщенні. Таким чином, на обраному просторі надається можливість як розташувати комод або невелику тумбу, так і цілий меблевий ансамбль стелажів, шаф і стін. Корпусні меблі багатофункціональні, практичні і відіграють важливу декоративну роль.
Офісні корпусні меблі, як правило, відрізняються простотою форм, чіткістю ліній та стриманістю кольорової гами. Належну увагу важливо приділити характеристикам міцності виробів, так як офісні меблі частіше піддаються експлуатаційним навантаженням. Для будинку корпусні меблі підбирають, керуючись лише смаками господарів. У будь-якому випадку, корпусні меблі – це ідеальне рішення і для дому, і для офісу, яке радуватиме вас довгі роки.
І тільки вам вирішувати, чи будуть корпусні меблі презентабельними або по-домашньому затишними, рішуче модними або класично стриманими, але так чи інакше, вони повинні бути естетично привабливими, адже саме корпусні меблі відображають стиль і характер господарів і забезпечують найбільше враження від усього приміщення.

 

Штучний камінь в інтер’єрі
Серце корпусних меблів