Особливості обробки штучного каменю

Штучний камінь corian є визнаним лідером серед матеріалів, які використовуються для виготовлення естетичних та практичних предметів меблів. Вперше отриманий у центрі наукових розробок компанії DuPont акриловий камінь семимильними кроками пройшов земною кулею, завойовуючи серця мільйонів споживачів. Сьогодні, будівельний ринок багатий на всілякі вироби з коріану, а сучасні дизайнери інтер'єрів створюють свої шедеври з віртуозною легкістю, яка доступна тільки при роботі з цим матеріалом.

Штучний камінь corian є визнаним лідером серед матеріалів, що використовуються для виготовлення естетичних та практичних меблів. Вперше отриманий у центрі наукових розробок компанії DuPont акриловий камінь семимильними кроками пройшов земною кулею, завойовуючи серця мільйонів споживачів. Сьогодні, будівельний ринок багатий на всілякі вироби з коріану, а сучасні дизайнери інтер'єрів створюють свої шедеври з віртуозною легкістю, яка доступна тільки при роботі з цим матеріалом.

Унікальні експлуатаційні та декоративні особливості штучного каменю досягаються за рахунок розробленої у 1966 році технології виробництва, що вдосконалювалася протягом півстоліття. Штучний камінь виходить шляхом змішування акрилової смоли з мінеральним наповнювачем. Різноманітні відтінки готового виробу надають фарбувальні пігменти, що вводяться в суміш. Для ретельного змішування інгредієнтів виробники використовують вакуумний міксер, за допомогою якого виходить в'язка пластична маса. Далі технологія виробництва передбачає заливання суміші підготовлені форми, в яких проходить процес полімеризації в результаті охолодження. Одержуваний у результаті настільки нехитрих маніпуляцій матеріал має однорідну структуру. Гладкість поверхні акрилового каменю досягається за рахунок застосування покриття гелькоутного. Важливим є те, що колір та структура штучного каменю незмінні по всій товщині.

Обробка пластів акрилового каменю починається з розкривання, яке може здійснюватися з використанням циркулярної пилки, що має спеціальні напрямні. Перед склеюванням стики обробляються фрезером, а після нанесення клею заготовки стягуються. Полірування проводиться за допомогою круглої ручної шліфувальної машинки, діаметр якої підбирається майстром в індивідуальному порядку. При рівномірному нагріванні акрилового каменю до 170 ° C підвищується пластичність і з'являється можливість створення різних форм.

Серед найпоширеніших та найпопулярніших виробів, пропонованих виробниками corian можна виділити стільниці та кухонні мийки з каменю, а також ванни та стійки ресепшн. Безшовна технологія в даному випадку – просто знахідка як для дизайнерів, так і для практичних господинь. Гладка та ідеально рівна стільниця догляд за якою потрібен мінімальний, а термін служби значний, є відмінним рішенням для сучасної кухні.


Красива полиця для посуду
Штучний камінь у травленні з іншими матеріалами