Красива полиця для посуду

  Викинути старі меблі – завжди встигнете, а купити нові – зберетеся не скоро. Якщо у вас завалялася стара непотрібна поличка, пропонуємо її поновити! І новинку в кухонний інтер'єр придбаєте, і друге «життя» поличці подаруйте.


Красива полиця для гарного посуду
 
Викинути старі меблі – завжди встигнете, а купити нові – зберетеся не скоро. Якщо у вас завалялася стара непотрібна поличка, пропонуємо її поновити! І новинку в кухонний інтер'єр придбаєте, і другу «життя» поличці подаруйте.
 
Для цього вам знадобиться:
• стара кухонна полиця для посуду
• акрилові фарби – біла та яскраво-жовта
• прозорий напівматовий акриловий лак
• трафарет-алфавіт
• фотокартон

• клейова малярна стрічка

• наждачний папір
• малярний валик та ємність для фарби
• пензлик
• кисть для розпису по трафарету
 

Опис роботи
Декілька помахів пензлем і набридла стара кухонна полиця перетвориться на ексклюзивний предмет інтер'єру! Щоб нова фарба добре лягла і міцно трималася, повністю видалити зі старої полиці лак/фарбу та бруд, зашкурити всі поверхні та стерти абразивний пил. Полку загрунтувати білою акриловою фарбою: великі поверхні – малярським валиком, а краї та кути – пензлем. При цьому завжди брати
 

Яскравий сонячно-жовтий колір подарує старій полиці нове життя.
на пензель мінімальна кількість фарби. Дати фарбі повністю висохнути, а потім пофарбувати полицю у яскраво-жовтий колір.
Напис виконати на задній стінці полиці зверху за допомогою трафарету. Літери збільшити на ксероксі так, щоб довжина напису дорівнювала довжині задньої стінки. Відповідні збільшені букви перевести на фотокартон і вирізати внутрішні площі букв макетним ножем. Трафарети прикріпити до задньої стінки полиці клейовою малярною стрічкою. Виконати напис за допомогою круглого пензля для розпису трафаретами точковими рухами. Дати фарбі висохнути.

Порада: якщо у вашої полиці немає поперечини для фіксації тарілок, то відпиліть брусок потрібної довжини від дерев'яного живця старої швабри.
Полиця готова! Тепер потрібно її заповнити! Якщо завалялися старі тарілки, можна їм також надати нового вигляду. Для декору вони цілком підійдуть.

Галерея тарілок
Старі розрізнені тарілки можна перетворити на стильну прикрасу інтер'єру. Спочатку покрийте тарілку акриловим лаком і дайте йому висохнути. Потім виріжте з серветки мотив, що сподобався, обережно відокреміть верхній шар з малюнком і розташуйте його на тарілці так, як вам подобається. Тепер нанесіть на нього зверху шар спеціального клею для декупажу. На закінчення тарілку можна покрити глянсовим лаком. Однак майте на увазі: тарілки можуть використовуватися лише для декоративних цілей.

Ах, ці троянди на шафі…
Ви не повірите: за допомогою простих паперових серветок і рушників ви можете перетворити стару кухонну шафу на витвір мистецтва! Візьміть білий акриловий лак і паперові рушники з візерунком у вигляді троянд. Щоб викроєні за розміром смуги добре трималися на дверних фільонках, скористайтеся спеціальним клеєм бордюрним. Завдяки високим властивостям, що клеять, він надійно тримає і куточки смуг. А якщо ви хочете, щоб шафа виглядала так, ніби дісталася вам у спадок від бабусі, надайте їй благородний ефект старовини. Для цього спочатку загрунтуйте шафу білилами, а потім покрийте кракле лаком. Коли лак висохне, працюючи пензлем в одному напрямку, нанесіть поверх нього лісову фарбу-патину, завдяки якій нові антикварні меблі будуть виглядати ще благородніше і старше.

Різновиди корпусних меблів
Особливості обробки штучного каменю