Оформляємо офіс меблями

Традиційно будь-яке приміщення відповідно до ваших смаків оформляється меблями. Те ж саме можна сказати та про офіс. Офісні меблі мають бути в першу чергу ергономічними, що це значить? Це означає що офісні меблі повинні бути зручними, комфортними, займати мало місця, красиво виглядати, вписуватися в загальну концепцію дизайну офісу.

Зазвичай спочатку визначаються з необхідними наборами меблів. Наприклад, якщо в офісі передбачається велика кількість делегацій і різного роду гостей, то варто обладнати офіс диванами, журнальними столиками, кулерами для води і так далі. Якщо офіс – заручник великого набору документообігу – не полінуйтеся купити металеву шафу, щоб витримував вагу великої кількість папок, паперів, справ і так далі.

Офіс має виглядати так, щоб клієнт одного разу зайшов в нього зрозумів що він потрапив саме туди, куди треба. Цього можна досягти використовуючи різні затишні предмети інтер’єру. Наприклад різні статуетки, сюрреалістичні картинки, гасла, транспаранти, інтернет-меми також набирають популярність!

Зазвичай, проєктуючи дизайн офісу народ в особі керівників усіх мастей звертається як ви думаєте до кого? Звичайно ж до дизайнерів! Дизайнери допоможуть підібрати потрібні меблі, аксесуари, та що там говорити, дизайнери беруться за цілі проєкти під ключ. Наприклад в компанії DND Group вам реалізують готове рішення під ключ.

Кухонні стільниці із штучного каменю
Які параметри у якісного виробу? Частина 1