Кухонні стільниці із штучного каменю

Кухня є дуже значущою кімнатою в будь-якому будинку. Від інтер’єру кухні залежить загальне враження про господарів. Важливу роль в цьому відіграє кухонні меблі, її дизайн, оздоблення, і, звичайно, матеріал, з якого вона виготовлена.

Основну робочу площу кухонних меблів займає стільниця. Дуже важливо з чого вона зроблена. Останні тенденції, що мають величезну популярність – це стільниці зі штучного каменю. Переваги їх у міцності, доступності, гігієнічності та пластичності.

Стільниці, виготовлені під штучний «мармур», дуже красиво впишуться в кухню в стилі «хай-тек». Аристократичний мармур – камінь без надмірностей, суцільний металічний блиск, повний величі. Така стільниця буде притягувати захоплені погляди гостей будинку. А особлива міцність штучного каменю гарантує захоплені погляди на довгий час.

В кухню класичного стилю підійде стільниця з «штучного граніту». Його природні, теплі відтінки гармонійно поєднуватимуться з різними породами дерева в загальному меблевому гарнітурі. Вишуканий малюнок граніту стане особливою окрасою вашої кухні.

У будь-якому випадку, вибирати стільницю слід виходячи з власних уподобань, тому що працювати на ній доведеться саме вам.

Догляд за стільницею з кварцу
Оформляємо офіс меблями