Кварцовий агломерат

Що таке агломерат

Агломерати це такий штучний матеріал який містить дев’яносто сім відсотків натуральної сировини. По складу агломерати складаються в основному з гранітної крихти, мармурової крихти, рідше зі скляної крихти. Завершує все це акрилова смола як сполучний елемент.

Кварцовий агломерат

Кварцовий агломерат складається переважно з кварцу. Варто зауважити що кварц набагато твердіше багатьох природних дорогоцінних і напівкоштовних каменів. За шкалою Мосса твердість кварцу становить сім балів. Ось і виходить що матеріал, який створюється за допомогою кварцу і називають кварцовим агломератом, кварцовим каменем або просто кварцом.

Виробники кварцового агломерату

Виробників кварцового каменю існує безліч. Великі концерни також не гребують виробництвом кварцового каменю. Наприклад Samsung c їхньою торговельною маркою Radianz. Звичайно ж на ринку присутня відома компанія Dupont (до речі компанія вперше винайшла акриловий камінь). Кварцовий агломерат дуже практичний, екологічний. Має біля тисячі різних кольорів і відтінків. З нього можна створювати вироби такі як підвіконня, стільниці, і багато іншого.

Де застосовується кварцовий камінь
Кварц vs акрил: в чому різниця?