Де застосовується кварцовий камінь

Кварцовий камінь загальні поняття

Кварцовий камінь є непористою структурою, являє собою суміш з жильного кварцу, акрилових смол і пігментів, які пресується під тиском і у вакуумі.

Варто зазначити що кварцовий камінь є дуже міцним матеріалом. А взагалі він успадковує всі переваги натурального каменю.

З єдиних недоліків кварцового каменю варто відзначити сколювання кутів, втім цей недолік присутній і в натуральному камені, наприклад граніті. Звичайно ж найбільшою перевагою кварцового агломерату перед тим же гранітом так це екологічність кварцового каменю. Він не фонить радіацією і так далі.

Де застосовується кварцовий камінь?

Кварцовий камінь отримав дуже широке застосування в дизайні інтер’єрів як всіляких стільниць, красивих підвіконь, блискучих мийок, раковин і інших міцних виробів.

Дизайнери просто в захваті від кварцового каменю, з ним приємно працювати, у нього справді грандіозна палітра що дозволяє втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Використовується кварцовий камінь в житлових і нежитлових приміщеннях, громадських інтер’єрах, кафе, ресторанах. Також кварцовий агломерат можна використовувати для облицювання басейнів.

Представляють кварцовий камінь такі відомі бренди як, наприклад HanStone, Caesarstone, SILESTONE.

Властивості акрилового каменю BIENSTONE
Кварцовий агломерат