Кухонна мийка з акрилу – особливості вибору

Мийки є повноцінною складовою будь-якого кухонного гарнітура, тому до їх вибору потрібно підходити відповідально і серйозно. Сьогодні їх виготовляють з нержавіючої сталі, кераміки і штучних матеріалів. Щоб визначитися, яка мийка для кухні підійде саме вам, слід спочатку ознайомитися з її різноманітними варіантами.

Класичним моделям мийок з нержавіючої сталі довгий час не була знайдена гідна альтернатива. Конструкції з нержавіючої сталі відрізняє універсальність, невисока ціна і довгий термін служби, однак їх колірна гамма досить обмежена, вони створюють шум при зіткненні потоку води зі стінками, схильні до швидкої появи плям.

Зовнішній вигляд

Керамічні раковини виробляються з порцеляни або фаянсу, мають захисне емальоване покриття. Зовні вони досить привабливі, бувають всіляких забарвлень, але дуже масивні, не здатні протистояти ударам і важко монтуються. Порівняно недавно на сантехнічному ринку з’явилися раковини з композитних матеріалів, зокрема з акрилового каменю, які завдяки прекрасним експлуатаційним характеристикам і ефектному зовнішньому вигляду набувають у споживачів все більшої популярності.

Оскільки акрил є пластичним матеріалом з нього можна виготовити мийку будь-якої конфігурації литим способом. Форма чаші конструкції може бути круглої, квадратної, трикутної, овальної або будь-якої іншої, яку вважатиме за краще замовник. Зрозуміло, що це не єдина перевага акрилового каменю. У ньому також відсутні пори, він є міцним, гігієнічним і довговічним. На відміну від аналога з нержавійки він не шумить при контакті з посудом. Акрилові раковини напевно також приваблюють покупців широкою колірною палітрою, можуть імітувати камінь, мати виїмки, одну або дві чаші або бути повністю гладкими.

Способи установки мийки

Мийка з акрилу прекрасно вписується в будь-який стиль кухонного приміщення. За способом установки вона може бути врізна або накладна, виконана під стільницю або врівень з нею. Врізні моделі монтуються на одному рівні з стільницею, а накладні аналоги використовуються в бюджетних кухонних гарнітурах. Вони прості в монтажі, тому, що легко надягаються на поверхню стільниці, але часто випускаються з нержавіючої сталі. Для правильної установки мийки врівень потрібне точне її стикування зі стільницею. Такий вид монтажу вимагає професійних навичок. При установці раковини під стільницю її розміри повинні точно відповідати розмірам отвору, краї якого необхідно обробити спеціальним водовідштовхувальним складом. Цей процес досить трудомісткий і також повинен виконуватися досвідченим майстром.

Варіації мийок зі штучного каменю радують широким асортиментом, тому підібрати їх для своєї кухні сьогодні абсолютно не проблематично. Ціни на акрилові мийки в Україні відповідають їх високій якості, а замовити їх вам не складе труднощів в компанії «ДНД Груп». Вдало підібрана і якісно встановлена ​​конструкція напевно зробить перебування на кухні комфортнішим і принесе задоволення навіть у повсякденні домашні справи.

Акриловий камінь для ресторанів і кафе
Асиметрія в дизайні інтер’єру будинку