Акриловий камінь для ресторанів і кафе

Інтер’єр будь-якого закладу громадського харчування не менш важливий, ніж кухня і першокласне обслуговування, тому його облаштуванню завжди приділяється багато уваги. Відвідувачам бару, ресторану або кафе повинно бути затишно з перших хвилин перебування, щоб вони знову захотіли прийти сюди. Барна стійка є одним з перших предметів меблів, які бачить клієнт. Вона грає роль своєрідної візитівки закладу, оскільки більшість людей підходять саме до неї, тому повинна бути зручною і красивою. Барна стійка зі штучного акрилового каменю повністю відповідає вищевикладеним вимогам, відрізняється міцністю, довговічністю, гігієнічністю, легкістю в догляді, здатністю витримувати різні механічні навантаження. Якість виконаних з акрилата виробів вже давно гідно оцінили їх власники.

Асортимент барних стійок

Сьогодні асортимент барних стійок вражає уяву. Їх виробляють різних конфігурацій, розмірів і кольорів. При цьому вони чудово підходять для оформлення інтер’єру в будь-якому стилі: класичному, східному, лофт, модерн або хай-тек. Естетичність і практичність композитного каменю відкрили нові перспективи при оздобленні інтер’єрів преміум класу. Візуально його важко відрізнити від натурального аналога, однак він теплий на дотик, не має пор і порожнин, що забезпечує стійкість до появи плям і забруднень. Яка б компанія не перебувала біля барної стійки з акрилового мінералу, вона збереже свій первісний вигляд, навіть якщо на неї виллють кава, вино, жирний соус або лимонний сік.

Кольорові гами і візерунки стільниць для ресторанів і кафе

Акрилова стільниця для ресторану або кафе може бути виконана в однотонній колірній гамі або імітувати візерунки натурального каменю. На ній відсутні шви, оскільки вона повністю монолітна. Навіть по закінченню тривалого періоду експлуатації стільниця з акрилу має презентабельний вигляд, а в результаті утворення на ній подряпин через падіння важкого предмета, легко усунути. Ремонтні роботи проводяться без демонтажу конструкції, застосування складного обладнання і не вимагають багато часу. Всього лише кілька годин і стільниця буде знову радувати своїх господарів красою, оригінальністю і стильною поверхнею.

Нарівні зі стільницями великою популярністю користуються стінові панелі з акрилу, широко застосовуються для внутрішнього оздоблення готельних холів, житлових кімнат, ресепшн, виставкових залів, барних стійок. Вони виробляються з різних смол з додаванням присадок і в залежності від їх співвідношення можуть мати прозору, кольорову, глянсову або матову поверхню. Висока функціональність і унікальні характеристики забезпечують на даний матеріал величезний споживчий попит. Акрилові панелі в п’ять разів міцніші скла, але їх вага в три рази менша. Вироби з них мають ідеально рівну поверхню і доступну вартість. З їх допомогою оформляють стіни в санвузлах, кухнях, офісних кімнатах і приміщеннях виробничого призначення.

Фахівці компанії «ДНД Груп» виготовлять для вас стільницю, барну стійку, а також будь-які меблі з акрилового композиту потрібного вам розміру і конфігурації. Стінові панелі та інші вироби з цього сучасного матеріалу прекрасно виглядають в будь-якому інтер’єрі і служать своїм власникам довгі роки.

Кварцовий агломерат. Що з нього роблять?
Кухонна мийка з акрилу – особливості вибору