Історія акрилового каменю

Акриловий камінь – краса та функціональність в одному!

Сучасні будівельні технології потребують матеріали нового рівня, які забезпечили б не тільки надійність та якість на довгі роки, а й відповідали б низці естетичних характеристик.

Акриловий камінь – краса та функціональність в одному!

Сучасні будівельні технології потребують матеріали нового рівня, які забезпечили б не тільки надійність та якість на довгі роки, а й відповідали б ряду естетичних характеристик. Серед таких матеріалів можна виділити акриловий камінь, список сфер застосування якого не обмежується лише проведенням будівельних робіт, наприклад стійка ресепшн зі штучного каменю. Завдяки чудовим властивостям цього матеріалу стає можливим втілення будь-якої дизайнерської думки при обробці приміщень.

Історія виникнення акрилового каменю йде в далекий 1966 рік. Фірма DuPont (Дюпон) подарувала світові не лише неперевершений матеріал, але й розкрила основну його якість – згодом він не втрачає своїх зовнішніх характеристик і залишається у «первинному» вигляді. Технологія виробництва тривалий час удосконалювалася, але потім зміцнилася точна послідовність дій у процесі. Насамперед це композитний матеріал. Основою для виготовлення служать натуральні мінерали, потім їх змішують з акриловою смолою, що надає ряд певних характеристик даного виду сировини.

Прохолодний на дотик, акриловий камінь є не тільки міцним, але і стійким до впливу мікробів і мікроорганізмів, тому підвіконня і стільниці зі штучного каменю набули такої популярності. Саме через високий термін експлуатації ще в 60-ті роки 20 століття давалася гарантія 10 років на вироби з цього штучного матеріалу. Кольорова палітра акрилового каменю безмежна, більшість ключових відтінків було втілено у реальному виконанні працівниками DuPont. На даний момент Гамма малюнків та кольорів постійно розширюється, але незмінним залишається одне правило – для досягнення бажаного відтінку необхідно використовувати суміші у певних пропорціях.

Технологія виготовлення акрилового каменю не дуже змінилася з часів народження матеріалу. Ключовими вимогами і досі залишаються норми безпеки, екологічність виробництва, легкість у монтажі та обробці та неперевершено гладка та однорідна поверхня та зміст. Також камінь не схильний до деформації навіть при механічному або термічному впливі. Всі ці моменти були виявлені під час тестування матеріалу перед запуском у масове виробництво компанією-виробником DuPont.
Експлуатаційні характеристики каменю залишаються на високому рівні. Згодом був створений акриловий клей, який здатний замаскувати, а саме наростити шматок плити, що відколовся, що істотно здешевлює витрати на ремонт і експлуатацію цього виду будівельного матеріалу. Саме тому акриловий камінь використовується практично повсюдно, особливо при проведенні оздоблювальних робіт та виготовлення меблів.

Стільниця-мрія будь-якої домогосподарки
Переваги стільниць зі штучного каменю