Стільниця-мрія будь-якої домогосподарки

Якщо запитати у будь-якої господині, який елемент кухні вона вважає найголовнішим, то кожна, не замислюючись, відповість: Стільниця! І така відповідь очевидна, адже саме стільниця піддається найінтенсивнішим фізичним та механічним впливам під час приготування різних страв. Як показує статистика, багато господинь, купивши кухонні меблі, через деякий час відзначають, що стільниця найшвидше піддається зносу, внаслідок чого втрачає свою привабливість. Проте, дизайнери та технологи в даний час пропонують дуже практичне рішення для влаштування стільниці сучасної стильної кухні. Сьогодні дуже популярними є стільниці з каменю, які стають не лише яскравим та привабливим елементом інтер'єру, а й надійним робочим місцем. В даний час одним з найбільш популярних та надійних матеріалів для виготовлення цього предмету кухонного інтер'єру є штучний камінь на основі кварцових мінералів, такий як агломерат.

Якщо запитати у будь-якої господині, який елемент кухні вона вважає найголовнішим, то кожна, не замислюючись, відповість: «Стільниця!» І така відповідь очевидна, адже саме стільниця піддається найінтенсивнішим фізичним та механічним впливам під час приготування різних страв. Як показує статистика, багато господинь, купивши кухонні меблі, через деякий час відзначають, що стільниця найшвидше піддається зносу, внаслідок чого втрачає свою привабливість. Проте, дизайнери та технологи в даний час пропонують дуже практичне рішення для влаштування стільниці сучасної стильної кухні. Сьогодні дуже популярними є стільниці з каменю, які стають не лише яскравим та привабливим елементом інтер'єру, а й надійним робочим місцем. В даний час одним з найбільш популярних та надійних матеріалів для виготовлення цього предмету кухонного інтер'єру є штучний камінь на основі кварцових мінералів, такий як агломерат.


Адже стільниця зі штучного каменю на відміну від пластикових і дерев'яних стільниць дуже стійка до різноманітних впливів. Такій стільниці не страшні ні гарячі каструлі, ні випадково розлитий окріп, ні падіння металевого посуду тощо. Крім того, стільниця зі штучного каменю не вимагає спеціального догляду за поверхнею, а її гладка фактура унеможливлює розмноження шкідливих бактерій, тому стільниця зі штучного каменю завжди виглядатиме красиво, а її експлуатація буде абсолютно безпечною для здоров'я.

Стільниця з каменю – нові технології для дизайну вашої кухні

Стільниці зі штучного каменю дозволяють дизайнерам розширити коло можливих рішень, так як така стільниця, на відміну від стільниці камінь, можуть бути виконані в будь-якій колірній гамі, текстура каменю також може бути різною. Технології обробки штучного каменю на основі кварцових мінералів дають змогу виробляти не тільки надміцний, але й естетично привабливий матеріал. Стільниці з кварцового агломерату, що пропонуються в нашій компанії, зовні ідентичні стільницям з каменю, тому, замовивши для своєї кухні таку стільницю, ви зможете внести неповторний шарм в дизайн інтер'єру. Стільниця зі штучного каменю, кварцу або агломерату, так само як і стільниця з каменю, ще й дуже практичне рішення для будь-якої сучасної кухні. Адже стільниця зі штучного каменю – це міцний і надійний елемент кухонних меблів, він не схильний до температурних і механічних впливів, простий у догляді, не вбирає бруд і не змінює колір протягом експлуатації. Стільниці зі штучного каменю, на відміну від стільниць з натуральних аналогів, мають ряд переваг в експлуатації, оскільки вони позбавлені недоліків, властивих натуральному каменю. Стільниця з кварцового агломерату, на відміну від стільниць з натурального каменю, має не пористу структуру, а, отже, не вбирає бруд, що сприяє розвитку хвороботворних бактерій.

Наша компанія є провідним постачальником сировини та виробником виробів із композитного каменю, у тому числі і стільниць, барних стійок, підвіконь та ресепшн. Якщо ви вирішили облаштувати свою кухню, то у нас ви знайдете найширший асортимент стільниць. Якщо в нашому каталозі готової продукції ви не знайдете стільницю, яка вам потрібна, ви можете замовити виготовлення стільниці за типовими або індивідуальними проектами. Стільниці з композитного каменю від нашої компанії quartz style – це гарний і водночас практичний елемент для вашої кухні. Стільниці нашого виробництва прослужать у вашій родині не одне покоління, при цьому, подібно до стільниць з натуральних матеріалів, будуть виглядати все також чудово.

Штучна стільниця з композитних матеріалів – краса та практичність

В даний час більшість сучасних людей при облаштуванні інтер'єру свого будинку або квартири особливо високі вимоги висувають до кухні. Адже сучасна кухня має виконувати кілька функціональних призначень. По-перше, це місце, де ми займаємося приготуванням їжі, а по-друге, проводимо тут сімейні вечері та дружні чаювання. Саме тому сучасна кухня – це ідеальне поєднання функціональності та стилю.

Головним функціональним елементом будь-якої кухні є стільниця, тому більшість дизайнерських рішень при створенні кухонного інтер'єру ґрунтуються на акцентуванні саме цієї зони. Сучасні кухонні стільниці виготовляються з різних матеріалів, проте найбільшою популярністю сьогодні користуються штучні стільниці з композитних матеріалів, що зовні нагадують натуральний камінь, проте позбавлені багатьох недоліків, які притаманні натуральним аналогам.

Стільниці з натурального каменю сьогодні дуже затребувані в дизайні, проте, через їх високу вартість і ряд недоліків більшість людей віддають перевагу альтернативним варіантам для влаштування інтер'єру своєї кухні.

В даний час технологічний прогрес у галузі створення нових матеріалів значно розширив можливості людини в різних сферах її діяльності, не винятком став і дизайн інтер'єрів. Сьогодні кухонні стільниці з натурального каменю поступово відходять у минуле, а їм на зміну приходять гарні та функціональні штучні стільниці із композитних матеріалів.

Виготовлення стільниць зі штучного каменю та продаж стільниць – основний вид діяльності нашої компанії. У нас ви зможете замовити стільницю, барну стійку, стійку ресепшн або підвіконня зі штучного каменю за типовим або індивідуальним дизайном проекту, які будуть виготовлені в найкоротші терміни.

Одним із штучних матеріалів, що використовуються в даний час у виробництві робочих поверхонь різного типу, є коріан стільниці. Стільниці з цього матеріалу зовні нагадують натуральний камінь, але складаються в основному з акрилу, за властивостями схожими на пластик, тому вони характеризуються поганою стійкістю до механічних та температурних впливів, внаслідок яких втрачають привабливий зовнішній вигляд. Коріан для стільниць – це економічний, але дуже не довговічний варіант, особливо в кухонних умовах експлуатації.

А ось найпопулярнішим і найкращим на сьогодні матеріалом для виготовлення штучних стільниць та інших робочих поверхонь є агломерат. Стільниця з цього композитного матеріалу також мають високу міцність і зносостійкість, а також стійкість до впливу хімічних речовин і стійка до харчових барвників. На вашій кухонній робочій поверхні ніколи не буде сторонніх плям від кави, вина та інших продуктів, що фарбуються, якщо при її виготовленні був використаний агломерат. Ці кухонні стільниці зі штучного каменю є екологічно чистим матеріалом, при експлуатації вони не виділяють токсичних речовин. Стільниця з цього композитного матеріалу протягом багатьох років збереже свій первозданний зовнішній вигляд. Крім того, на них не залишаються подряпини, вони є стійкими до ударів і не деформуються під впливом високих температур, що дуже важливо при експлуатації на кухні.

Якщо ви хочете придбати яскравий та привабливий елемент інтер'єру для кухні, ванної чи приймальні, то наша компанія може допомогти вам втілити ваші мрії в реальність. Виготовлення стільниць зі штучного каменю та інших робочих поверхонь від нашої компанії дозволить перетворити на життя навіть найсміливіші дизайнерські ідеї.

Високоякісні кухонні стільниці з композитних матеріалів – майбутнє дизайну

Безперечно, кухонна стільниця – це головний елемент сучасної кухні. Саме це і підкреслюють сучасні дизайнери, створюючи кухонний інтер'єр за останніми модними тенденціями, які мають на увазі, що стільниця та підвіконня зі штучного каменю кухні повинні бути свого роду акцентом в інтер'єрі. Крім цього кухонні стільниці – це і важливий функціональний елемент, адже крім естетичної привабливості вони повинні мати високі експлуатаційні характеристики.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент стільниць зі штучного каменю, які зарекомендували себе як надійний та довговічний елемент інтер'єру. У нас ви можете купити стільниці для кухні, виконані за типовими проектами. У нашому каталозі надані високоякісні кухонні стільниці, ціни на які стануть вам приємним сюрпризом. Якщо серед всієї різноманітності готових моделей ви не знайдете варіанта, що влаштовує вас, у вас є можливість замовити стільницю за індивідуальним проектом, яка стане ідеальним доповненням інтер'єру вашої кухні.

Продаж стільниці в нашій компанії супроводжується довгостроковою гарантією, що свідчить про високу якість виготовлення та використовуваних матеріалів. При цьому на всі стільниці, що виготовляються нами, ціни найдемократичніші, що робить нашу продукцію доступною для ширшого кола споживачів.

Вирішили купити стільницю для кухні або замовити її виготовлення у нас, ви отримаєте чудовий предмет інтер'єру, який буде відрізнятися високою якістю, надійністю і довговічністю.

Прийнятні рішення з акрилового каменю
Історія акрилового каменю