Характеристики та властивості каменю STARON®

 

Штучний камінь Старон (STARON®) – це по суті матеріал штучного походження, що складається переважно з акрилової смоли, мінерального наповнювача та барвника. Відразу уточню – мінеральним наповнювачем у виробництві штучного боку (STARON®) виступає як правило тригідрат алюмінію (біла глина). Варто також зауважити, що це правило вірне щодо більшості марок штучного каміння.

 

Штучний камінь Старон (STARON®) – це по суті матеріал штучного походження, що складається переважно з акрилової смоли, мінерального наповнювача та барвника. Відразу уточню – мінеральним наповнювачем у виробництві штучного боку (STARON®) виступає як правило тригідрат алюмінію (біла глина). Варто також зауважити, що це правило вірне щодо більшості марок штучного каміння.

За фізичними характеристиками Старон (STARON®) також як і Коріан (CORIAN®) непопористий, що легко піддається ремонту та відновленню, здатний під впливом високої температури приймати будь-які форми, ну і звичайно, як і інші штучні камені Старон (STARON®) склеюється абсолютно без шва.

У сумі всі ці властивості, а також чудова якість матеріалу роблять Старон (STARON®) одним із головних конкурентів Коріану (CORIAN®) на ринку.

Важливим є і той факт, що   Старон (STARON®) має чудову палітру , ні на йоту не поступається колірній палітрі свого головного конкурента – Коріан (CORIAN®)

Матеріал Старон (STARON®) абсолютно безпечний як з екологічної точки зору, так і з гігієнічної:

 • з одного боку штучний камінь давно використовується передовими медичними та науковими установами як робочі поверхні для лабораторій;
 • з іншого боку безшовне з'єднання, вологостійкість та відсутність пір роблять Старон (STARON®) гарантією чистоти та гігієни в будинку (ми рекомендуємо при плануванні дизайну менше використовувати прямих кутів – у такому разі чищення штучного каменю буде значно легшим)

Розмірності:

Старон (STARON®) поставляється у двох видах:

 • Стандартний лист: 3680 мм х 760 мм х 12,3 мм.
 • Листи Старон (STARON®), що володіють найбільш широким спектром застосування, але зазвичай використовуються для робочих поверхонь, стільниць, барних стійок, стійок ресепшн, підвіконь, стінових панелей і т.д.

 • Лицьовий лист: 2500 мм х 760 мм х 6 мм.
 • Занадто тонка для застосування в робочих поверхнях, ця серія Старон (STARON®) ідеально підходить для будь-яких облицювальних робіт, у тому числі облицювання стін, сходів, меблів та ін.

Ключові характеристики Старон (STARON®):

 • вологонепроникність (відсутність пір);
 • стійкість до кольору (не вигоряє);
 • гігієнічність (безшовне сполучення);
 • безпека;
 • ремонтопридатність;
 • пластичність (що робить його стійкішим до ударів);

Таблиця порівняльних показників

Матеріал Переваги Недоліки
1 Граніт Тверда, натуральна, широка кольорова гама Холодне, важке, тендітне, ламке випромінює радіоактивне тло, безшовне з'єднання граніту неможливе, не ремонтопридатне.
2 Мармур Універсальний, екологічний, багатство фактур. Тендітний, не підлягає відновленню, схильний до корозії, пористий (залишаються плями від чаю та кави), безшовне з'єднання мармуру неможливе, не ремонтопридатний, дуже легко забруднюється.
3 Ламінат Добре чиститься, стилістично універсальний. Гідрофобен, безшовне з'єднання неможливе.
4 Нержавіюча сталь Практичність, міцність. Обмеження у застосуванні, труднощі у ремонті у разі механічних пошкоджень. Холодна на дотик.
5 Дерево Виразна текстура, екологічна чистота. Відсутність стійкості до вологості.
6 Емальоване покриття Можливість вологого збирання. Колірні варіації. Крихкість, велика ймовірність виникнення тріщин і сколів, що не підлягають ремонту.
7 Штучний камінь Має всі вищеперелічені переваги і позбавлений всіх зазначених недоліків, характерних для інших матеріалів.

Зручність корпусних меблів
Докладніше про камінь Corian™