Зручність корпусних меблів

Настав той чудовий момент, коли ремонт закінчено і настав час подумати про меблі. Кожна сучасна людина хоче, щоб все було зручно, стильно, мобільно та функціонально. Які ж меблі вибрати, щоб вони відповідали всім вимогам? На зміну стінкам жорсткої конфігурації приходять комплекти корпусних модульних меблів. Але чи це зручно?

Корпусні меблі – зручно?

Настав той чудовий момент, коли ремонт закінчено і настав час подумати про меблі. Кожна сучасна людина хоче, щоб все було зручно, стильно, мобільно та функціонально. Які ж меблі вибрати, щоб вони відповідали всім вимогам? На зміну стінкам жорсткої конфігурації приходять комплекти корпусних модульних меблів. Але чи це зручно?

Про всі особливості корпусних модульних меблів читайте у цій статті.

Що ж собою є корпусні меблі? Це різні шафи, тумби, стіни, стелажі, столи – набір елементів, що складаються з окремих твердих частин.

Основним елементом таких меблів є закритий корпус, який призначений для зберігання різних предметів. Головною перевагою корпусних меблів є модульність. Сполучені модулі легко і по-різному компонуються між собою, відповідно до особливостей приміщення, функціонального призначення та естетичних пристрастей власника. Саме тому корпусні меблі так часто порівнюють із конструктором.

Корпусні меблі мають масу незамінних якостей, які так необхідні сучасній людині. Вона дійсно дуже мобільна, тому що її зручна структура дозволяє розкладати все на свої місця: необхідне завжди мати під рукою, щось непотрібне сховати подалі, а найкрасивіше – виставити на показ.

Такі меблі якнайкраще економлять життєвий простір і допомагають здійснювати найсміливіші дизайнерські фантазії. При використанні корпусних меблів навіть маленька квартира може здаватися просторою, і навпаки.

В даний час дуже модною тенденцією є зонування приміщень. Корпусні меблі легко можуть бути використані для цієї мети, як різні перегородки між окремими зонами.

Сучасні корпусні модульні меблі виготовляються як з масиву дерева (бук, горіх, сосна, дуб), так і з МДФ та ДСП. Сьогодні дизайнери експериментують з різними матеріалами та часто комбінують корпусні меблі з металом або склом. Як оздоблювальні матеріали використовують пластик. Зрозуміло, від матеріалу залежить ціна цих меблів. Скажімо, меблі з натурального дерева коштують досить дорого, однак і виконані вони найбільш якісно. Оскільки з новими модульними гарнітурами можна робити часту зміну декорацій, важливо, щоб з'єднання між окремими елементами були простими, але в той же час відрізнялися надійністю.

Абсолютно мають рацію ті, хто стверджує, що за допомогою корпусних модульних меблів можна обставити всю квартиру, починаючи з передпокою і закінчуючи кухнею. Придбати її можна і в магазинах, асортимент яких є досить різноманітним, а можна зробити і на замовлення. Перш ніж вирішувати, якому набору модульних меблів віддати перевагу, необхідно продумати, як і де вони будуть стояти. Найкраще намалювати план із зазначенням розмірів кімнати. При плануванні не забудьте врахувати, наприклад, розташування телевізора, який повинен знаходитися під зручним кутом до м'яких меблів. Поекспериментуйте з розміщенням відкритих і закритих модулів (шафи та стелажі з дверцятами та без них), а також з їхньою висотою. Для невеликих кімнат краще вибрати меблі зі світлою фанеруванням. Так, будь-який предмет з комплекту виглядатиме легшим, а кімната — просторішою.

Передпокій та хол – це «візитні картки» будь-якої квартири чи будинку. Їх вигляд насамперед передує враження про все житло. Передпокій має бути і презентабельним, і функціональним. Хорошим рішенням в даному випадку буде покупка готових корпусних модульних меблів. Комплект може складатися з одного, двох або навіть трьох модулів, все залежить від того, наскільки дозволяє площа. Сюди можуть входити і тумба для взуття, і дзеркало, і всілякі вішалки, висувні шафки, закриті та відкриті стелажі. Нетрадиційно розташувавши меблі у передпокої, ви зможете створити свій індивідуальний інтер'єр.

Вітальня для сучасної людини це щось більше, ніж кімната для прийому гостей. Вона часто виконує функцію їдальні, робочого кабінету та й просто зони відпочинку або «домашнього кінотеатру». Саме тому модульні меблі якраз підійдуть для такої багатофункціональної кімнати. Розділіть вашу вітальню на зони (робочий кабінет, їдальня, зона перегляду фільмів) за допомогою функціональних стін і стелажів, які будуть і місткі, і декоративні.

Якщо в зонуванні вітальні немає необхідності, то за допомогою модульних систем можна створити простору і світлу кімнату. Прозорі та відкриті меблеві модулі можуть стати наочною демонстрацією ваших домашніх «скарбів», за глухими дверцятами шаф сховається можливий безлад, а в осередках підвісних шаф розмістяться різні дрібниці. Доповнивши стінку у вітальні напівкруглими модулями, ви додасте їй неповторний шарм, а використовуючи модулі різного кольору зробите неймовірно екстравагантною.

Для спальні меблі з модулів теж дуже цікавий варіант. Спальня може складатися лише з одного великого ліжка і трьох тумбочок різного призначення, які будуть настільки функціональні, що наявність традиційної шафи просто не знадобиться. Корпуси у тумбочок можуть бути абсолютно однаковими, а основна їх відмінність полягатиме у «внутрішній начинці». Перша тумба, з чотирма однаковими ящиками, буде зручна для прасованої постільної білизни; друга, з дверцятами та поличками, – більше підійде для спідньої білизни або предметів повсякденного користування; третя, із глибокими ящиками, — призначена для зберігання ковдр, подушок та покривал. З такими тумбами ви можете експериментувати, скільки вашій душі завгодно і за бажання додати ще деякі елементи меблів.

У невеликій дитячій кімнаті знайдеться достатньо місця для ігор та занять під час встановлення модульних меблів. Це стане можливим завдяки відкидному ліжку, що прибирається в денний час у пристінну тумбу. Також можна зробити і ліжко в подіумі. Подіум вздовж стіни дозволяє вдень закочувати ліжко під нього та забезпечує друге спальне місце на ніч. Погодьтеся, це дуже зручно.

Кухня – це одне з найголовніших приміщень будинку, тут сім'я зустрічається щонайменше двічі на день. Саме тому кухонні меблі повинні бути максимально функціональними, універсальними і практичними. Зробити маленьку кухню місткої та затишної допоможуть модульні системи та гарнітури корпусних меблів. Різноманітні шафи, пенали, стелажі та полиці різних розмірів, що добре поєднуються один з одним, дозволяють оптимально використовувати простір у наших невеликих кухнях.

Якщо ви хочете недорого, стильно, а найголовніше комфортно облаштувати свою квартиру, то корпусні меблі – саме те, що вам потрібно. Зручність, практичність та функціональність таких меблів не знають меж.

Визначаємо розмір стільниці
Характеристики та властивості каменю STARON®