Суперповерхня HanStone

HanStone – це найкращий матеріал для виготовлення кухонних стільниць, стільниць у ванні кімнати інших виробів.
Для більш наочного відображення переваг продукції, що представляється в Україні, порівняємо деякі показники продукції з кварцу з іншими матеріалами, що використовуються в тих же напрямках (стільниці кухонь, барні стійки, підвіконня, сходи тощо).

HanStone – це найкращий матеріал для виготовлення кухонних стільниць, стільниць у ванні кімнати та інших виробів.
Для більш наочного відображення переваг продукції, що представляється в Україні, порівняємо деякі показники продукції з кварцу з іншими матеріалами, що використовуються в тих же напрямках (стільниці кухонь, барні стійки, підвіконня, сходи тощо).

Водопоглинання
Мармур – 0,17%; Граніт – 0,12%; Кварц – 0,002%.

ТВЕРДІСТЬ
Є багато способів визначення твердості, найвідоміший запропонований німецьким вченим Ф. Моосом. За шкалою Моосу за 1 прийнято твердість тальку, а за 10 – твердість алмазу. Твердість граніту – 6-7, мармуру – 2-5, вапняку – 1-5.
Твердість кварцу за шкалою Моосу дорівнює – 7-7,5. Кварц не дряпається сталевим ножем і стійкий до абразивної дії звичайного пилу.
Кварц щодо простоти хімічного складу розташовується в ряді дорогоцінного каміння після алмазу.
Своєю твердістю граніт завдячує змісту кварцу, який може перевищувати 70%. Кварцові поверхні HanStone містять 95% кварцу.

ТЕПЛОстійкість
Кварцова поверхня HanStone витримує нагрівання до 490 С. Однак не варто на холодний камінь ставити гарячі предмети, оскільки це може спричинити температурний шок при різкій різниці температур.

ПРАЛЬНІСТЬ
Для порівняння, візьмемо граніт, який за фізичними властивостями найбільш близький до кварцу (у граніті близько 70% кварцу), на поверхні заводу HanStone 95% кварцу. Граніт, що використовується в будівництві, має дуже високий опір стиску (від 800 до 2.200 кг/кв.см). Знос становить менше 0,12 мм на рік за умови, що за цей час поверхнею пройде мільйон людей. У кварцу ці показники ще вищі.

НЕПОХІБНА ПОВЕРХНЯ
Кварцовий композитний матеріал не має відкритих пір і тому має чудову для кухні властивість не вбирати різні рідини. Відповідно, слідів від фруктово-овочевих соків, кави чи чаю, червоного вина, побутових та інших рідин не залишиться на Вашій стільниці.

Стійкість до подряпин
Поверхня HanStone складається на 95% із кристалів натурального кварцу. Завдяки цьому стільниці високою мірою стійкі до подряпин. Ця властивість кварцового композиту ще не зміг перевершити жоден інший матеріал, який використовується для виготовлення стільниць. При нормальному використанні ножі та ножиці, наприклад, не дряпають і тим самим не ушкоджують поверхню.

ПРОСТОЙ ДОГЛЯД
Стільниці HanStone довговічні. Вони не вимагають спеціального догляду, як-от імпрегнування або додаткова обробка воском. Регулярного протирання стільниці вологою ганчіркою і нейтральним засобом для чищення цілком достатньо для збереження чудового вигляду стільниці протягом багатьох років.

ГІГІЄНІЧНІСТЬ
Поверхні HanStone – непористий матеріал. Ця властивість кварцового композиту захищає стільниці від різних бактерій та плям. Це ідеальний матеріал для використання в місцях з підвищеними вимогами до гігієни, наприклад, на кухні та у ванній кімнаті, лікарнях та лабораторіях.

КОЛІР
Завдяки технології виробництва кварцового композитного матеріалу Ви отримаєте, на відміну від стільниць з натурального граніту або мармуру, стільницю саме такого кольору, який Ви замовили. Граніт і мармур ніколи не будуть мати той самий малюнок по всій поверхні, що на кухні виглядає не органічно. Вся поверхня стільниці HanStone матиме той колір, який Ви обрали та замовили.

ПРИВАБЛИВИЙ І БАГАТИЙ ВИГЛЯД
Завдяки кристалам натурального кварцу стільниця HanStone має багатий вигляд. Глянцева поверхня багато років сяятиме на Вашій кухні. Яскраві, свіжі та інновативні кольори HanStone відкривають величезне поле для дизайнерських фантазій.

Термостійкість
Передова технологія виробництва кварцового композитного каменю забезпечує високу жаростійкість стільниць HanStone. Якщо ви випадково проллєте гарячу каву або чай, це не викликає деформації або зміни кольору. Однак ми рекомендуємо використовувати спеціальні підставки під гарячу сковороду, каструлю і т.д., щоб уникнути виникнення теплового шоку, який може призвести до пошкодження стільниці.

Стіл-зарядка для мобільних пристроїв Apple
Догляд за акриловим каменем