Чому вироби з акрилового каменю такі дорогі?

У сучасному будівництві і обробці поряд з дорогим натуральним каменем широко використовується дешевший штучний камінь. Він поєднує в собі високі споживчі та естетичні властивості, тому попит на нього постійно збільшується. Сьогодні різноманіття виробів з цього матеріалу вражає уяву, і їх часто можна зустріти в інтер’єрах будинків і громадських закладів. Створені з акрилу дизайнерські меблі відрізняються вишуканістю, красою та унікальністю форм. Дивлячись на них ніколи не подумаєш, що вони виготовлені ​​зі штучного композиту, що імітує структуру природного мінералу.

Вироби з композитного каменю в кілька разів дорожчі вироблених з ДВП або ДСП аналогів. Чим же зумовлена ​​їх вартість? Для отримання відповіді на це питання потрібно ознайомитися з особливостями і характеристиками цього матеріалу.

Властивості і переваги акрилата

  • Щільна і однорідна структура з відсутністю пор, пустот і мікротріщин забезпечує високу гігієнічність виробів з каменю і захист поверхні від бруду, води, бактерій і жиру.
  • Легкість видалення навіть самих складних плям завдяки гладкій поверхні матеріалу.
  • Зносостійкість і висока міцність акрилового каменю.
  • Відсутність стиків і швів, що забезпечує ефект монолітної поверхні. Завдяки цій якості з акрилата можна збирати конструкції будь-якого рівня складності і з’єднувати їх міцним клеєм. При цьому шви і стики зовсім не відчуваються при дотику і невидимі візуально.
  • Безшовність з’єднання. Відсутність видимих ​​швів дозволяє використовувати навіть невеликі шматки матеріалу.
  • Легкість проведення реставраційних робіт. Позбутися від невеликих подряпин на поверхні можна самостійно в домашніх умовах методом полірування.
  • Величезний вибір кольорової палітри. Різноманітність забарвлень дає можливість успішно реалізувати будь-яку дизайнерську задумку.

Акриловий камінь виробляється у формі монолітних листів і в залежності від полірування може мати матову, глянцеву, дзеркально гладку або з ледь помітним візерунком поверхню. На відміну від природного мінералу він теплий на дотик. Акрилат прекрасно комбінується з іншими матеріалами: деревом, пластиком, склом, металом, керамікою та ін. Ціна на стільницю зі штучного каменю, а також інші вироби формується виходячи з їх розмірів, колірної гами та конфігурації.

Акрилат належати до матеріалів, котрі виявляють високу стійкість до механічних пошкоджень, тому вироби з нього служать своїм власникам довгі роки. Оскільки він має прекрасну пластичність, з нього можна створювати вироби та меблеві ансамблі оригінальних форм. При використанні акрилового каменю контрастних кольорів для оздоблення стін приміщень, вдається створювати в інтер’єрі цікаві стильові рішення. Фахівці компанії «ДНД Груп» мають великий досвід виробництва меблів, підвіконь, стінових панелей та інших елементів з цього практичного сучасного матеріалу і завжди готові якісно і оперативно виконати будь-яке ваше замовлення.

Встановлення нової сільниці – як це робиться?
Кварцовий агломерат. Що з нього роблять?