Чим штучний камінь кращий за натуральний?

Вглиб століть сягає технологія виготовлення штучного каменю, але тільки до середини попереднього століття його стали виготовляти таким, яким він сьогодні постає перед нами. Чим відрізняється штучний камінь від натурального мармуру і граніту? Хоч як це дивно звучить, але відмінності значні і за багатьма параметрами штучний камінь обіграє натуральний.

Вглиб століть сягає технологія виготовлення штучного каменю, але тільки до середини попереднього століття його стали виготовляти таким, яким він сьогодні постає перед нами. Чим відрізняється штучний камінь від натурального мармуру і граніту? Хоч як це дивно звучить, але відмінності значні і за багатьма параметрами штучний камінь обіграє натуральний.

Прагнення людства знайти недорогі облицювальні, конструкційні та оздоблювальні матеріали, використання, обробка та виробництво яких повністю відповідало б умовам безпеки навколишнього середовища та людини, призвело до створення таких штучних матеріалів як: коріан, полістон, сторон. Ці штучні камені, на відміну від граніту та мармуру не токсичні, вони повністю безпечні для їжі. Помиляється той, хто вважає, що штучний камінь лише дешева імітація сьогодення, яка призначена лише для оздоблень «економ-класу». Штучний камінь вище за ціною, ніж натуральний, але він і значно краще підходить для виготовлення барних стійок , стільниць та підвіконь.

Іншою важливою відмінною якістю штучного каменю від натурального є його вага. Штучний камінь – у два-три рази легший за натуральний, отже, це дає додаткові можливості, монтувати вироби з нього в будь-якому місці. Крім цього, штучний камінь, на відміну від граніту є монолітом, який не має пористих поверхонь.

Штучний камінь є настільки довговічним, надійним і нескладним у використанні матеріалом, що йому не небезпечно практично ніяке застосування. При експлуатації, наприклад, стільниці зі штучного каменю каменю нескладно, практично, відразу побачити всі явні переваги цього матеріалу. Стільниця, виконана зі штучного каменю, майже вологонепроникна і має монолітний вигляд, завдяки безшовній технології при з'єднанні деталей. Стільниця зі штучного каменю має стійкість до вицвітання та нагрівання, а завдяки безпористій та щільній структурі матеріалу, така стільниця легко піддається чищенню від будь-яких плям та забруднень і відмінно протистоїть розмноженню, грибкам, плісняві та бактеріям. При нанесенні фізичних пошкоджень стільниці вона досить легко може бути приведена в первозданний вигляд, за допомогою шліфування подряпаних місць, при цьому майже ніякої шкоди матеріалу завдано не буде, що обумовлено ще однією властивістю штучного каменю – стійкістю до механічних впливів.

Велике застосування виробу зі штучного каменю знаходять у медицині, де особливо важлива чистота покриття та такі властивості цього матеріалу як протистояння різноманітним видам грибка, бактерій та плісняви.

На відміну від натурального каменю, штучний швидко адаптується до температури навколишнього середовища і стає теплим на дотик. Вироби зі штучного каменю можуть виготовлятися у будь-якій варіації форми та виду завдяки технологічним досконалостям. За допомогою термообробки штучний камінь стає подібним до пластиліну, з якого потім можна декоративні елементи різного ступеня складності.

Поєднання різних мінеральних речовин, акрилової смоли та колірного наповнення за технології виготовлення штучного каменю, дозволяють досягати унікальних результатів. А це означає, що можливість зустріти як дві краплі води схожі один на одного стільниці або підвіконня зі штучного каменю , практично зведена до нуля.

Як вибрати товщину штучного каменю?
Використання кварцового каменю