Асиметрія в дизайні інтер’єру будинку

Симетричні і асиметричні форми оточують нас всюди. При оформленні фасадів будівель або створенні інтер’єрів в класичному стилі зазвичай дотримуються принципу симетрії, що підкреслює строгість ліній і розмірів. Симетричні елементи в домашній обстановці створюють відчуття спокою і розташовують до приємного відпочинку. Однак їх розмаїття може викликати психологічний дискомфорт у мешканців кімнати, тому її внутрішнє оздоблення розбавляють композиціями з асиметричних елементів, які роблять простір більш динамічним, вносять в нього свободу і життєвий ритм.

Переваги асиметричних форм виробів з акрилу

При створенні асиметричних інтер’єрів сьогодні широко застосовують меблі з акрилу, що радує різноманітною колірною гаммою, багатим вибором розмірів і конфігурацій.

У порівнянні з виробами правильної форми вона має безліч наступних переваг:

  • Естетичний зовнішній вигляд. Вироби з композитного каменю привертають оригінальністю і гармонійно виглядають в інтер’єрах, оформлених в сучасному стилі. З їх допомогою не важко втілити в життя навіть самі креативні побажання клієнтів.
  • Можливістю використання в обмеженому просторі без втрати функціональності. Завдяки неправильній формі їх можна легко помістити в приміщенні невеликій площі і раціонально використовувати його кожен квадратний метр.
  • Безпека експлуатації. Багато асиметричних виробів з композитних матеріалів виготовляються без гострих кутів, тому є прекрасним варіантом для будинку, де проживають маленькі діти.
  • Легкість догляду. Меблі з акрилата зберігає презентабельний зовнішній вигляд протягом тривалого періоду. Вони невибагливі в обслуговуванні, а в разі потреби без проблем реставруються.

Висока пластичність

Висока пластичність акрилового каменю дозволяє виробляти з нього вироби всіляких форм. Кольорову або прозору, з матовою або глянцевою поверхнею меблі з акрилата сьогодні широко затребувані при створенні дизайну будинку. З їх допомогою вдається вигідно організувати простір, ненав’язливо підкреслити стилістику приміщення або розставити акценти. При цьому можна дати повну волю фантазії і успішно реалізувати найнеймовірніші задуми. Однак перед придбанням асиметричних акрилових меблів на замовлення слід знати, що їх виготовлення є досить трудомістким і складним процесом, на який може піти чимало часу. Для створення унікального екземпляра потрібно сконструювати таку ж оригінальну форму для лиття.

Вироби з акрилата з’явилися на ринку приблизно три десятки років тому, і їх популярність зростає з кожним роком. Ванни з нього на відміну від чавунних і сталевих аналогів можуть бути не тільки прямокутними, але також трапецієподібними, трикутними, округленими в основі, мати праву або ліву асиметрію. Раніше вартість акрилових меблів була дуже високою, тому не кожному охочому було доступно купити їх. Зараз завдяки вдосконаленню виробничих процесів і застосування передових технологій вдалося значно знизити ціну, зробивши більш доступними для покупців.

Майстри компанії «ДНД Груп» спроєктують і створять ексклюзивні архітектурні конструкції з акрилового каменю, що задовольняють ваші уподобання і смаки. Наші асиметричні вироби завжди відрізняються оригінальним виконанням, високою якістю, функціональністю і довгим терміном експлуатації.

Кухонна мийка з акрилу – особливості вибору
Матеріали для виробництва стільниць у ванну кімнату