Акриловий камінь в інтер’єрі.

Будь-який ресторан, бар, кафе, клуб, більярдний або боулінг-клуб повинен мати власну концепцію, основну ідею закладу, відповідно створювати свій стильовий напрямок, єдиний від графічного дизайну візиток меню до дизайну інтер'єрів архітектури будівлі. Стиль закладу це спосіб життя цільових відвідувачів закладу, втілений конкретних матеріальних об'єктах, зокрема інтер'єрі декоративних конструктивних елементів приміщення, меблів аксесуарах. Тому дуже важливо правильно розробити дизайн інтер'єру, внести його необхідні архітектурні елементи обладнати хорошими меблями. , Так з точки зору ергономіки, функціоналізму якості.

Будь-який ресторан, бар, кафе, клуб, більярдний або боулінг-клуб повинен мати власну концепцію, основну ідею закладу, відповідно створювати свій стильовий напрямок, єдиний від графічного дизайну візиток меню до дизайну інтер'єрів архітектури будівлі. Стиль закладу це спосіб життя цільових відвідувачів закладу, втілений конкретних матеріальних об'єктах, зокрема інтер'єрі декоративних конструктивних елементів приміщення, меблів аксесуарах. Тому дуже важливо правильно розробити дизайн інтер'єру, внести його необхідні архітектурні елементи обладнати хорошими меблями. , Так з точки зору ергономіки, функціоналізму якості.

Для цих цілей широке застосування останнім часом знаходять штучні матеріали або акриловий камінь. Взагалі, камінь "це один перших природних матеріалів, використаних людиною для будівництва. Це матеріал, який виглядає дорого престижно незалежно від того, де він використовується. сучасні технологи теж розглядають його як перспективний оздоблювальний матеріал. Самі створювати матеріали не гірше, а то краще за природні.для сучасного споживача, зацікавленого довговічності, практичності, гігієнічності, комфортності, зручності експлуатації, красі, індивідуальності матеріалів, гарним вибором є полімерний матеріал” штучний камінь.

Вперше цей матеріал був зроблений у середині 60-х років концерном "Du Pont" отримав назву коріан. Спочатку відзначалися лише деякі його властивості: міцність, гігієнічність, довговічність. Застосовувався він для кухонних поверхонь. Однак поступово підхід до нього змінився, з'ясувалась його універсальність, поєднання твердості каменю пластичності дерева. Його почали випускати ще кілька фірм, а діапазон застосування значно збільшився. З нього можна створити поверхні барних стійок, столів, стільниці, різні архітектурні профілі, сайдінги, стелажі, вивіски.

На сьогоднішній день існує значна кількість видів штучного каменю різних фірм. Усі вони ставляться до матеріалів про групи Solid Surfaces, тобто. штучні матеріали із твердою поверхнею. Ці матеріали складаються з суміші в'яжучого матеріалу акрилової або поліестерової смоли, природних мінералів (глинозему, кварцу.) натуральних барвників. Матеріали на основі акрилової смоли термоплавки, на відміну від поліестерових, піддаються формуванню.

Corian

Отже, Corian. Цей композитний матеріал випускається американським концерном "Du Pont" може бути застосований для створення меблів (як цілих гарнітурів, так окремих елементів), підвіконь, наличників, поручнів, декоративних огорож інших архітектурних елементів. Матеріал екологічно чистий гігієнічний, має дуже високу щільність, відповідно, не має часу, що запобігає накопиченню на поверхні бруду мікробів. Колірна гама включає до 72 кольорів текстур, при цьому поверхня може бути матовою глянсовою. Шви склеюються рідким клеєм, точно підібраним під колір матеріалу, тому вони стають невидимими. Зібраний із частин матеріал виглядає цілим монолітним предметом.

Повсякденний догляд за поверхнями з Corian включає в себе чистку водою милом або засобом для чищення на основі аміаку. Наліт від твердої води на поверхні видаляється розчином рівних частин хлорки води або порошку для біологічного очищення. При попаданні на поверхню окислювачів неорганічного походження (сірчаної, азотної, соляної кислот, ацетону ін) необхідно швидко змити їх великою кількістю мильної води. Трудновиводимые плями сліди від гасіння сигарет можна видалити дрібнодисперсним абразивним порошком, що чистить. Для глянсової поверхні краще використовувати полірувальну суміш або звичайну зубну пасту або порошок. Як застереження скажемо, що, незважаючи на підвищену в порівнянні звичайними матеріалами стійкість Corian по відношенню до температурного, хімічного фізичного впливу, для збереження надовго гарного зовнішнього вигляду використовуйте захисні підставки для гарячих предметів нагрівальних приладів, не використовуйте поверхню для різання, не піддавайте Corian хімічного впливу.

Виробник надає десятирічну гарантію та здійснює технічне обслуговування через своїх представників. Матеріал легко реставрується, навіть розбита на шматки поверхня може бути склеєна збереженням цілісного вигляду.

LG HI-MACS

Матеріал розроблений компанією LG Chem, яка заснована в 1947 році входить в даний час LG Group, що розвиває свою діяльність 132 країнах.

Натуральний акриловий камінь LG HI-MACS складається на 75% натуральних мінералів та пігментів, посаджених на акрилову основу. Плід інтенсивних досліджень, що тривають до цього дня, цей новітній матеріал має передові виробничі, експлуатаційні характеристики за доступними цінами. На матеріал надається 15-річна гарантія.

Сучасним дизайнерам матеріал відкриває нові можливості створювати найсміливіші інсталяції, оригінальні деталі, предмети інтер'єру, повною мірою використовуючи його властивість термоформування. склад колекції зараз входить близько 70 кольорів.

Polystone

Штучний камінь Polystone – ще один матеріал для виробництва будь-яких робочих поверхонь як для дому, так і для публічних, спеціалізованих приміщень.

VOLCANICS

атеріал є подальшим розвитком лінії LG HI-MACS. Відмінною особливістю цієї колекції є великі напівпрозорі вкраплення, які роблять матеріал схожим на гранітні камені.

поєднанні з унікальними розкішними кольорами це дозволяє виготовляти вироби натуральним каменям, що зовні не поступаються по красі, зі збереженням всіх позитивних якостей акрилового каменю.

Випускається тільки товщиною 12 мм і має деякі обмеження з термоформінгу.

На даний момент колекція складається з восьми кольорів, але постійно йдуть дослідження щодо розробки нових відтінків покращення виробничих експлуатаційних характеристик.

Wilsonart

Wilsonart" це американська фірма, що виробляє штучний камінь з акрилового матеріалу американського хімічного концерну Arictech Acrylics. Wilsonart вперше пропонує на ринку України штучний камінь вигляді листів двох товщин: 13 мм (Gibraltar) 3 мм (SSV), що дозволяє значно зменшити ціну готового виробу – у вигляді декоративних смуг (готових кромкових виробів), а також у вигляді готових виробів певної форми (раковини миття для кухонь ванних кімнат).

Колірна гама виробів із штучного каменю відповідає сучасним тенденціям розвитку інтер'єру житла складається із семи одноколірних 45 кольорів граніту. Вироби монотонні по всій глибині, тому вони не можуть поступово втратити колір або стертися. Колірна гама виробів Wilsonart дозволить Вам підібрати стільницю (або інший виріб) до раковини (ванної, кухонної мийки), до оздоблення стін Вашої кухні (ванної кімнати), підвіконь. Крім того, різні поєднання кольорів можна отримати, використовуючи пластик Wilsonart.

Робота зі штучним каменем Wilsonart не становить великої праці. Матеріал дозволяє проводити свердління, обрізання, іншу обробку з використанням звичайного деревообробного інструменту (з твердосплавними елементами). Маючи навички роботи з деревом, а також представляючи деяку специфіку роботи зі штучним каменем, можна створювати як прості, так складні поверхневі конфігурації. Обробка штучного каменю незрівнянно простіше обробки натурального каменю. Крім того, правильно використовуючи клей шліфувальне обладнання, Ви зможете виправити допущені помилки або змінити готовий виріб.

Для того, щоб Ви могли зробити якісне склеювання, Wilsonart пропонує унікальну колекцію спеціальних двокомпонентних клеїв, що відповідають за кольором хімічного складу штучному каменю.

100% акрилова композиція складу штучного каменю дозволяє піддавати його термічній обробці для виконання заокруглених радіусів.

Не рекомендується клеїти камінь SSV (3 мм) до дерев'яної основи через досить високу гігроскопічність останньої, а також встановлювати камінь поверх жорсткої основи (наприклад, клеєної фанери): якщо барна стійка або поверхня стола піддається значному нагріванню, то може статися її пошкодження; тому використовуйте каркасну сітчасту конструкцію без жорсткої фіксації.

Матеріал гігієнічний стійкий до дії різних хімічних речовин, протистоїть бактеріям, грибкам плісняви. Забруднення, що з'являються, необхідно досить швидко видалити, протерши поверхню подушечкою Scotch-Brite або губкою чистящим складом (типу Ajax). Wilsonart надає на штучний камінь гарантію десять років.

Штучний мармур

На українському ринку пропонується штучний мармур ХІ-MACS, який виробляється південно-корейським концерном LG Chem. Зовні цей матеріал схожий на мармур чи граніт, але при дотику він теплий приємний на дотик. Основні переваги цього матеріалу " його міцність, довговічність, проста обробка догляд, універсальність. Матеріал стійкий до хімічного теплового впливу, плям, не вбирає воду, має вогнестійкість. Штучний мармур " один з найгігієнічніших чистих матеріалів. Завдяки тому, що поверхня його не пориста, вона не дозволяє розвиватися бактеріям цвілі.

Обробляється штучний мармур як дерево, м'який метал або акриловий пластик. Для надання матеріалу необхідної форми може застосовуватися горизонтальний відрізний верстат, переносна циркулярна пилка, лобзик, дискова пилка, вертикальна пилка для різання панелей. Пильне полотно має бути із зубцями твердого металу або алмазне. Для термоформування рекомендується використовувати конвекційні електричні печі. Склеювання штучного мармуру роблять за допомогою двокомпонентного клею. Рекомендується максимально використовувати вироби з однієї партії, а щоб переконатися, що матеріал, що підлягає склеюванню, підходить за кольором, перевіряти його при однаковому освітленні. А декоративну прикрасу інтер'єру можна вибрати значної кількості кольорів, візерунків.

Переваги стільниць зі штучного каменю
Ще одна креативна стільниця