Переваги стільниць зі штучного каменю

Такі стільниці користуються особливою популярністю. За своїми властивостями вони нагадують кам'яні. Твердість поверхні стільниць надає поліестер або акрилова смола (або їх комбінація), причому підкладка не потрібна. Найвідоміші виробники таких стільниць: Corian, Cambria, Avonite, Gibralterі Surrell. Звернувшись до кольорових вклейок, ви зможете оцінити їхній зовнішній вигляд. На жаль, встановити такі стільниці можуть лише кваліфіковані майстри. Не забудьте виділити із бюджету кошти на оплату їхньої праці.

Такі стільниці мають особливу популярність. За своїми властивостями вони нагадують кам'яні. Твердість поверхні стільниць надає поліестер або акрилова смола (або їх комбінація), причому підкладка не потрібна. Найвідоміші виробники таких стільниць: Corian, Cambria, Avonite, Gibralterі Surrell. Звернувшись до кольорових вклейок, ви зможете оцінити їхній зовнішній вигляд. На жаль, встановити такі стільниці можуть лише кваліфіковані майстри. Не забудьте виділити із бюджету кошти на оплату їхньої праці.

Незважаючи на додаткові витрати на встановлення, стільниці з твердого матеріалу мають безліч позитивних якостей:


– вони надзвичайно міцні;
– можна знайти практично будь-які кольори та відтінки (у тому числі і під мармур);
– миття може бути вбудоване в стільницю (тобто миття при виготовленні стільниці вклеюється в неї, що дозволяє обійтися без швів, а з'єднання

– Виходить герметичним (приклад див. на кольоровій вклейці);
– Легко миються;
– вражаюче легко ремонтуються (невеликі порізи та подряпини просто шліфуються наждачним папером, а потім поліруються).


Однак необхідно враховувати і деякі недоліки:


– гарячі предмети можуть залишити на такій стільниці сліди, які буде важко видалити (хоча в цьому відношенні стільниці з акрилу та поліестеру перевершують ламіновані);

– висока вартість (залежить від кольору, розміру та виробника); установку може проводити лише кваліфікований фахівець; не продаються у звичайних магазинах.


    Якщо необхідно, два шматки такого матеріалу можна склеїти за допомогою спеціального клею, при цьому міцність з'єднання буде дуже висока. Після висихання з'єднання шліфується та полірується, що робить його практично непомітним. Ще одна приємна деталь: при виготовленні стільниці легко надати будь-якої форми (оскільки не застосовується підкладка). Тому ви зможете замовити стільниці практично будь-якої конфігурації.

    Кухонні стільниці зі штучного акрилового каменю
    Акриловий камінь в інтер’єрі.